Konaro [ Junior ]
Problem z internetem w grach multi
Witam. Mam dziwny problem związany z poruszaniem się graczy postaci w grach multiplayer. Wszystko działa prawidłowo, nie mam lagów ani żadnych packet lostów, moby jak i NPC poruszają się "płynnie", jednak gracze lagują, skaczą z miejsca na miejsce. załączam filmik z gry world of warcraft bo sam opis nie wystarczy :P
Problem ten pojawia się we wszystkich grach multiplayer - wow, warhammer, battlefield
Jest to bardzo irytujące ponieważ utrudnia to bardzo interakcję z graczami
Edit. problem2 -
Internet:
2mb neostrada livebox
Processor:
Intel Core2Duo E8400
Memory:
4,00GB RAM
Hard Drive:
500 GB total
Video Card:
ATI Radeon HD 4850