
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Modern Warfare 2 - mecze
Witam. Wraz z kolegami mam klan: Ruhe Macht Frei! w skrócie <|2MF>.
Masz klan? Lubisz wyznania? Napisz do mnie! GG: 9049584
Steam: lukas-g <|2MF>
Jeśli Twój klan używa cheatów i/lub granatników to nie pisz.
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Odświeżam
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Odświeżam
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Nie odświeżaj jak ktoś chętny się znajdzie to napiszę proste ! Jak napisałem w styczniu o multi w re5 to nadal mi piszą co jakiś czas..
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
@up
ale jak odświeżam to temat jest na górze, a jak nie to daleko gdzie nikt nie zajrzy ;]
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Mój Temat jest w archiwach i tak piszą !! nie nabijaj dennych postów !! jak już musisz odświeżać to rób to co 10 godzin a nie co kilka minut !
Fett [ Avatar ]
Wszyscy używamy granatników
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
[6]
popatrz że najpierw odświeżyłem za kilka h, a teraz po ponad 24h...