GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Modern Warfare 2 - mecze

02.09.2010
11:26
smile
[1]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Modern Warfare 2 - mecze

Witam. Wraz z kolegami mam klan: Ruhe Macht Frei! w skrócie <|2MF>.
Masz klan? Lubisz wyznania? Napisz do mnie! GG: 9049584
Steam: lukas-g <|2MF>

Jeśli Twój klan używa cheatów i/lub granatników to nie pisz.

02.09.2010
14:30
[2]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Odświeżam

03.09.2010
13:53
[3]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Odświeżam

03.09.2010
13:56
[4]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Nie odświeżaj jak ktoś chętny się znajdzie to napiszę proste ! Jak napisałem w styczniu o multi w re5 to nadal mi piszą co jakiś czas..

03.09.2010
14:00
[5]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

@up
ale jak odświeżam to temat jest na górze, a jak nie to daleko gdzie nikt nie zajrzy ;]

03.09.2010
14:02
[6]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Mój Temat jest w archiwach i tak piszą !! nie nabijaj dennych postów !! jak już musisz odświeżać to rób to co 10 godzin a nie co kilka minut !

03.09.2010
14:03
[7]

Fett [ Avatar ]

Wszyscy używamy granatników

03.09.2010
14:04
[8]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

[6]
popatrz że najpierw odświeżyłem za kilka h, a teraz po ponad 24h...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.