GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Humor studencki

02.09.2010
11:11
smile
[1]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Humor studencki

Na dobry początek :



02.09.2010
12:18
smile
[2]

dudka [ Legend ]

Powodzenia w sesji poprawkowej!

02.09.2010
12:25
smile
[3]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Hah, za 2h mam trzygodzinny egzamin z karnego. Ostatnia szansa, by nie płacić uczelni 550 zł za warunek.

Miesiąc nauki przed egzaminem czerwcowym nie wystarczył, teraz dorzuciłem drugi miesiąc i jak mnie znowu uleją to się na Andrzeja Zolla po prostu obrażę ;).

I ostatnie godziny wyglądały podobnie ;]

02.09.2010
12:30
[4]

tazik [ Generaďż˝ ]

siódmego czeka mnie matematyka :(

02.09.2010
12:36
smile
[5]

The Joker [ Legent ]

Dobry filmik :)

02.09.2010
12:54
[6]

leszo [ Legend ]

Właśnie przerabiam Kodeks Cywilny, Kodeks Postępowania Cywilnego...
i zastanawiam się, dlaczego nas z tego tak cisną na... geodezji ??

02.09.2010
13:00
[7]

peterkarel [ DX ARMY ]

9 wytrzymałość materiałów a 14 systemy pomiarowo kontrolne :(

02.09.2010
13:19
[8]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

/ignoruj watek

02.09.2010
13:44
smile
[9]

ronn [ Legend ]

niewiele jest rzeczy na tym świecie gorszych niż humor studencki i szanty..

02.09.2010
17:14
smile
[10]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

dudka

Pierwsze podejście do I egzaminu - chory byłem ( w trakcie sesji to okropna sprawa ) - na ten konkretny nie udało mi się sił odzyskać ale na następne już tak :)

Alexej

I jak tam ? Dałeś radę ? :>

[8]

/ignoruj użytkownika :)

spoiler start
up
spoiler stop

02.09.2010
17:16
[11]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Zapachniało swetrem.

02.09.2010
17:22
smile
[12]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Wrzesień wrzesień:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.