
Arentis [ Legionista ]
SW: KotOR - problem z uruchomieniem
Witam. Mam problem z uruchomieniem gry Star Wars Knights of the Old Republic.
Instalacja przebiega poprawnie, gorzej z załączeniem. Klikam w ikonę,pokazuje się
obrazek (statek) czekam, czekam i po chwili wyskakuje mi okienko:
A gdy dam "Ponów próbę" to po chwili pojawia się takie:
Tylko raz przypadkiem udało mi się ją uruchomić.
Gra jest oryginalna w wersji 1.03 PL, mój system operacyjny to Vista Home Basic.
A i jeszcze jedno, po pojawieniu się drugiego błędu nie mogę otworzyć stacji dysków,
zaczyna kontaktować dopiero gdy uruchomię komputer ponownie.
Nie mam pojęcia o co chodzi, proszę o pomoc!
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Wykryło wirtualny dysk .. Skoro masz orygniał zrób zdjęcie pudełka z płytą i obok karta z twoim nickiem na GOL'u ..
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Odinstaluj programy typu daemon tools jak masz oryginała - to na pewno pomoże, choć lepiej daj wpierw zdjęcie oryginała.
Arentis [ Legionista ]
O to Ci chodzło?
Mało wyraźne bo robione telefonem

CroopMan [ Vito Scaletta ]
Zwracam honor.. Miałem prawo to twierdzić bo to twój 1 post na tym forum był;)pousuwaj zbedne rzeczy typu daemon tools,alcohol,Anti blaxx ,secu rom itp..;)Powinno pomóc .. dla wszystkiego jeszcze reinstall gry
Arentis [ Legionista ]
Heh, no tak :P Mam Deamona ale nie mam aktualnie żadnego virtuala stwożonego, myślisz że to może być problem? I dlaczego ten napęd mi się blokuje, hmm... No nic, wywale deamona, coś jeszcze oprócz programów robiących virtuale usuwać?
Arentis [ Legionista ]
Odinstalowałem Daemona i uruchomiłem ponownie kompa - nic to nie dało, dalej to samo ;/

CroopMan [ Vito Scaletta ]
Nie koniecznie to wina deamona .. Lecz w przypadku wykrytego wirtualnego dysku są różne problemy..
Odinstaluj Deamona i inne
Odinstaluj grę
Zainstaluj
Graj:)
Jak to nie pomoże to ściągnij jakiś crack lub mini image.. (Skoro masz orygniał to i tak nie piracisz:) )

Arentis [ Legionista ]
Daemon odinstalowany, gra przeinstalowana - dalej to samo ;/
Jakieś pomysły co dalej? ;/
muhabor [ Zielony ]
może przeczyść rejestr z pozostałości po daemon tools. zobacz czy securom nie zostawił jakiegoś gówna z poprzednich gierek, może to się gryzie.
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Włóż Cracka może ? Jak masz oryginał to nie jesteś piratem :) a to dla dobra gry ..

Arentis [ Legionista ]
Crack pomógł, tyle nerwów mam z tym, teraz jeszcze o ból głowy przyprawia mnie 2-ga część ale to już inny temat, dzieki wielkie :)