GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SW: KotOR - problem z uruchomieniem

02.09.2010
11:06
smile
[1]

Arentis [ Legionista ]

SW: KotOR - problem z uruchomieniem

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry Star Wars Knights of the Old Republic.
Instalacja przebiega poprawnie, gorzej z załączeniem. Klikam w ikonę,pokazuje się
obrazek (statek) czekam, czekam i po chwili wyskakuje mi okienko:



A gdy dam "Ponów próbę" to po chwili pojawia się takie:



Tylko raz przypadkiem udało mi się ją uruchomić.
Gra jest oryginalna w wersji 1.03 PL, mój system operacyjny to Vista Home Basic.
A i jeszcze jedno, po pojawieniu się drugiego błędu nie mogę otworzyć stacji dysków,
zaczyna kontaktować dopiero gdy uruchomię komputer ponownie.
Nie mam pojęcia o co chodzi, proszę o pomoc!

02.09.2010
11:12
[2]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Wykryło wirtualny dysk .. Skoro masz orygniał zrób zdjęcie pudełka z płytą i obok karta z twoim nickiem na GOL'u ..

02.09.2010
11:13
[3]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Odinstaluj programy typu daemon tools jak masz oryginała - to na pewno pomoże, choć lepiej daj wpierw zdjęcie oryginała.

02.09.2010
11:26
[4]

Arentis [ Legionista ]

O to Ci chodzło?



Mało wyraźne bo robione telefonem

02.09.2010
11:28
smile
[5]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Zwracam honor.. Miałem prawo to twierdzić bo to twój 1 post na tym forum był;)pousuwaj zbedne rzeczy typu daemon tools,alcohol,Anti blaxx ,secu rom itp..;)Powinno pomóc .. dla wszystkiego jeszcze reinstall gry

02.09.2010
11:34
[6]

Arentis [ Legionista ]

Heh, no tak :P Mam Deamona ale nie mam aktualnie żadnego virtuala stwożonego, myślisz że to może być problem? I dlaczego ten napęd mi się blokuje, hmm... No nic, wywale deamona, coś jeszcze oprócz programów robiących virtuale usuwać?

02.09.2010
11:44
[7]

Arentis [ Legionista ]

Odinstalowałem Daemona i uruchomiłem ponownie kompa - nic to nie dało, dalej to samo ;/

02.09.2010
11:45
smile
[8]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Nie koniecznie to wina deamona .. Lecz w przypadku wykrytego wirtualnego dysku są różne problemy..

Odinstaluj Deamona i inne
Odinstaluj grę
Zainstaluj
Graj:)

Jak to nie pomoże to ściągnij jakiś crack lub mini image.. (Skoro masz orygniał to i tak nie piracisz:) )

02.09.2010
12:24
smile
[9]

Arentis [ Legionista ]

Daemon odinstalowany, gra przeinstalowana - dalej to samo ;/
Jakieś pomysły co dalej? ;/

02.09.2010
12:35
[10]

muhabor [ Zielony ]

może przeczyść rejestr z pozostałości po daemon tools. zobacz czy securom nie zostawił jakiegoś gówna z poprzednich gierek, może to się gryzie.

02.09.2010
12:53
[11]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Włóż Cracka może ? Jak masz oryginał to nie jesteś piratem :) a to dla dobra gry ..

02.09.2010
14:06
smile
[12]

Arentis [ Legionista ]

Crack pomógł, tyle nerwów mam z tym, teraz jeszcze o ból głowy przyprawia mnie 2-ga część ale to już inny temat, dzieki wielkie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.