elect1 [ Pretorianin ]
Stacjonarna nagrywarka dvd LG
Posiadam stacjonarną nagrywarkę DVD LG RH177. Gwarancja sie skończyła więc szukam tutaj pomocy. Wczoraj chcę obejrzeć film, włączam dvd a ona sama na przemian włącza się i wyłącza!
Co ciekawe pilotem nie mogę jej uruchomić. Większą ciekawostką jest to że uruchamiam ją jakimkolwiek innym przyciskiem pilota. W środku jest płyta, ale nie mogę jej wysunąć. Jakieś rady?
xyz666 [ Pretorianin ]
mam to samo:/ podobno padl dysk twardy