GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stacjonarna nagrywarka dvd LG

02.09.2010
08:03
[1]

elect1 [ Pretorianin ]

Stacjonarna nagrywarka dvd LG

Posiadam stacjonarną nagrywarkę DVD LG RH177. Gwarancja sie skończyła więc szukam tutaj pomocy. Wczoraj chcę obejrzeć film, włączam dvd a ona sama na przemian włącza się i wyłącza!
Co ciekawe pilotem nie mogę jej uruchomić. Większą ciekawostką jest to że uruchamiam ją jakimkolwiek innym przyciskiem pilota. W środku jest płyta, ale nie mogę jej wysunąć. Jakieś rady?

02.09.2010
14:47
[2]

xyz666 [ Pretorianin ]

mam to samo:/ podobno padl dysk twardy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.