GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajny tpp

01.09.2010
22:55
[1]

Masakiero [ Konsul ]

Fajny tpp

Elo, sorry za mało mówiącą nazwe tematu, dokladnie chodzi mi o jakiś TPS lub FPS w którym można se powalić do niezliczonej ilości zombiaków lub opcych coś na styl L4D czy alien swarm lub Alien breed, dobrze gdyby była możliwa gra w CO-OP choćby na lan'ie.
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

01.09.2010
22:57
[2]

chop [ smiech to zdrowie ]

może Resident Evil 5 ?

01.09.2010
22:59
[3]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Wszystkie wymagania spełnia wspomniany wyżej Resident Evil 5.

01.09.2010
23:00
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Steam i Nation Red. Zombie zombie zombiakiem pogania.

01.09.2010
23:00
[5]

Masakiero [ Konsul ]

Resident zaliczony ; )

01.09.2010
23:02
[6]

Kowal172 [ Music Producer ]

a left 4 dead 2 ???

01.09.2010
23:05
[7]

Masakiero [ Konsul ]

na stanie ;), nie moge się doczekać Dead rising 2

02.09.2010
12:54
[8]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

The Devil Inside

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.