
RoBhaal [ Konsul ]
Bardzo powolny morderca z bardzo nieefektywną bronią.
Co tu dużo mówić. Enjoy:

Windows XP 16 [ Senator ]
Było.
tomazzi [ Flash YD ]
Znowu to...

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Bardzo dobry filmik, zwłaszcza początek, istny majstersztyk. Ma moc i radzę aby zobaczyli go wszyscy GOLowicze!
piokos [ 147 ]
[2], [3] - to po ch... się tu wpisujesz?
RoBhaal [ Konsul ]
A druga część była? ;]
tomazzi [ Flash YD ]
piokos - aby wyrazić zażenowanie że po raz kolejny ktoś umieszcza tutaj link do tego filmiku. A Ty w jakim celu się wpisałeś?

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Widziałem jakiś czas temu, geniusz nad geniusze : )
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Niesamowity filmik, mistrzostwo.

^_CHazY•_•chAZz._^ [ Generaďż˝ ]
2 czesci jeszcze nie widzialem, szkoda ze troche krotka
Aen [ Anesthetize ]
No i co że było? Nie każdy siedzi tu 24/h jak co poniektórzy.