GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 - mały problem

01.09.2010
19:23
[1]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Gothic 3 - mały problem

Mam mały problem związany z Gothic 3. Otóż przed pięcioma minutami zainstalowałem sobie Gothic'a. Wszystko poszło szybko i dobrze, zrestartowałem kompa jak po każdej instalacji, klikam ikonkę G3 i wtedy mi wyświetla napis, że trzeba włożyć płytę. Wyciągnąłem płytę z napędu i włożyłem ponownie. Otwiera się okno Gothic'a 3 i klikam: Rozpocznij grę. Ładuje się chwilkę i potem wyskakuje ten sam błąd. Że płyty w napędzie nie ma! Wyjmuję dysk i przecieram płytkę, jest troszkę porysowana. Wsadziłem do drugiego napędu i znów to samo :/. Płyta jest ORYGINALNA! O co kaman?

01.09.2010
19:30
[2]

A_wildwolf_A [ Konsul ]

jak masz jakieś wirtualne napędy to je odinstaluj, bo najwidoczniej gra ich nie lubi

01.09.2010
19:36
[3]

kaalethfr [ k2 ]

W FAQ na pewnej fanowskiej stronie gry z serii Gothic jest napisane - tak, tak ja miałem czas i znalazłem w google - iż może być to spowodowane posiadanie starszej wersji napędów LG / Samsung. Podobno miała wyjść gdzieś na to łatka. Jeśli jej nie ma to zainstaluj patcha 1.73 do Gothica 3, który usuwa większość przykrych błędów - nie wiem czy to coś da ale kto wie...

01.09.2010
19:38
[4]

nagytow [ Firestarter ]

Zainstaluj community patch, najlepiej najnowszy.

01.09.2010
19:50
[5]

wojtul [ Generaďż˝ ]

A czy jak zrobię obraz płyty to coś da?

01.09.2010
20:01
[6]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Zainstaluj po prostu najnowsze patche lub odinstaluj obecne (daemon tools itp...)

01.09.2010
20:03
[7]

kaalethfr [ k2 ]

Po co obraz? Ściągnij tego patcha, którego wymieniłem na górze. Co prawda ma przeszło 900mb, no ale naprawdę warty grania. Gra na G3 przy podstawce to czyste szaleństwo ;)

02.09.2010
08:52
[8]

skerok [ Centurion ]

Najnowszy patch to 1.74 + dodatkowo rozszerzenie Quest pack 4 (jest po polsku ale nie lubi zmierzchu bugów) i można grać

02.09.2010
10:53
[9]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Żadnych QP nie instaluj - starczy community patch.

02.09.2010
19:07
smile
[10]

Luki Kosiarz [ Legionista ]

A ja powiem tak, olej gothica 3, ściągnij se gothica 2 z dodatkiem noc kruka oraz ruskim modem który dodaje i rozbudowuje gre, nazywa się "returning" ("powrót"), z tego co wiem to od 2 lat jakieś typy próbują go spolszczyć (co nie jest łatwo bo skryptów są tysiące) i chybą są już jakieś beta spolszczenia. Kiedyś dużo czytałem i podobno ten mod wprowadza wiele nowych lokacji (ponad 20, waży ponad 600mb więc naprawde zmiany widać na każdym kroku). Wg mnie gothic 3 to niestety porażka i każdemu radze aby zaopatrzył się w g2 z tym modem.

02.09.2010
19:21
[11]

ProTyp [ For the Horde! ]

A nie łatwiej ściągnąć cracka i mieć spokój? W patcha oczywiście też bardzo dobrze się zaopatrzyć ;).

03.09.2010
14:51
smile
[12]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Nie potrzebuję ściągać, mam G2 + NK, ale niedawno go odinstalowałem :) I Gothic 3 mu już chodzi. Dzięki wszystkim za rady

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.