wojtul [ Generaďż˝ ]
Gothic 3 - mały problem
Mam mały problem związany z Gothic 3. Otóż przed pięcioma minutami zainstalowałem sobie Gothic'a. Wszystko poszło szybko i dobrze, zrestartowałem kompa jak po każdej instalacji, klikam ikonkę G3 i wtedy mi wyświetla napis, że trzeba włożyć płytę. Wyciągnąłem płytę z napędu i włożyłem ponownie. Otwiera się okno Gothic'a 3 i klikam: Rozpocznij grę. Ładuje się chwilkę i potem wyskakuje ten sam błąd. Że płyty w napędzie nie ma! Wyjmuję dysk i przecieram płytkę, jest troszkę porysowana. Wsadziłem do drugiego napędu i znów to samo :/. Płyta jest ORYGINALNA! O co kaman?
A_wildwolf_A [ Konsul ]
jak masz jakieś wirtualne napędy to je odinstaluj, bo najwidoczniej gra ich nie lubi
kaalethfr [ k2 ]
W FAQ na pewnej fanowskiej stronie gry z serii Gothic jest napisane - tak, tak ja miałem czas i znalazłem w google - iż może być to spowodowane posiadanie starszej wersji napędów LG / Samsung. Podobno miała wyjść gdzieś na to łatka. Jeśli jej nie ma to zainstaluj patcha 1.73 do Gothica 3, który usuwa większość przykrych błędów - nie wiem czy to coś da ale kto wie...
nagytow [ Firestarter ]
Zainstaluj community patch, najlepiej najnowszy.
wojtul [ Generaďż˝ ]
A czy jak zrobię obraz płyty to coś da?
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Zainstaluj po prostu najnowsze patche lub odinstaluj obecne (daemon tools itp...)
kaalethfr [ k2 ]
Po co obraz? Ściągnij tego patcha, którego wymieniłem na górze. Co prawda ma przeszło 900mb, no ale naprawdę warty grania. Gra na G3 przy podstawce to czyste szaleństwo ;)
skerok [ Centurion ]
Najnowszy patch to 1.74 + dodatkowo rozszerzenie Quest pack 4 (jest po polsku ale nie lubi zmierzchu bugów) i można grać
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Żadnych QP nie instaluj - starczy community patch.

Luki Kosiarz [ Legionista ]
A ja powiem tak, olej gothica 3, ściągnij se gothica 2 z dodatkiem noc kruka oraz ruskim modem który dodaje i rozbudowuje gre, nazywa się "returning" ("powrót"), z tego co wiem to od 2 lat jakieś typy próbują go spolszczyć (co nie jest łatwo bo skryptów są tysiące) i chybą są już jakieś beta spolszczenia. Kiedyś dużo czytałem i podobno ten mod wprowadza wiele nowych lokacji (ponad 20, waży ponad 600mb więc naprawde zmiany widać na każdym kroku). Wg mnie gothic 3 to niestety porażka i każdemu radze aby zaopatrzył się w g2 z tym modem.
ProTyp [ For the Horde! ]
A nie łatwiej ściągnąć cracka i mieć spokój? W patcha oczywiście też bardzo dobrze się zaopatrzyć ;).

wojtul [ Generaďż˝ ]
Nie potrzebuję ściągać, mam G2 + NK, ale niedawno go odinstalowałem :) I Gothic 3 mu już chodzi. Dzięki wszystkim za rady