GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dysk twardy.

01.09.2010
18:55
[1]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Dysk twardy.

Mam taki jeden stary dysk, ze jakiegoś starego kompa, i chciałbym go podłączyć, to innego komputera. I moje pytanie jest takie: kiedyś podłączałem inny dysk, i żeby cokolwiek, na nim można było robić, trzeba było go sformatować, czy jest jakiś sposób, by ominąć tę czynność?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.