dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Dysk twardy.
Mam taki jeden stary dysk, ze jakiegoś starego kompa, i chciałbym go podłączyć, to innego komputera. I moje pytanie jest takie: kiedyś podłączałem inny dysk, i żeby cokolwiek, na nim można było robić, trzeba było go sformatować, czy jest jakiś sposób, by ominąć tę czynność?