GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GT5

01.09.2010
18:42
smile
[1]

chaotic226 [ Legionista ]

GT5

Witam. Mam pytanie czy w Gran Turismo 5 będzie możliwość Tuning'owania samochodów tak jak w Gran Turismo 2 ??? Chodzi o to żeby można było dobierać komponenty jakie się chce a nie jak w GT5 Prologue Quick Tune. Jak ktoś posiada takie informacje to za odpowiedź z góry dziękuje :-)

01.09.2010
18:46
[2]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Tak + Dużo dużo więcej

masa popierdółek od turbosprężarek po łożyska,tuleje jakies wyloty powietrza turbo,engine felgi chromowane czesci karoseri, opony amortyzatory hamulce skrzynia biegów i masę innych

01.09.2010
18:48
smile
[3]

chaotic226 [ Legionista ]

Aha. To super bo już się bałem że będzie tylko Quick Tune. A "+ Dużo dużo więcej" czyli co dokładnie :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.