GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z routerem

01.09.2010
18:26
[1]

Jakub130994 [ Konsul ]

Problem z routerem

Mam router NETGEAR i w pewnym momencie instalacji go rząda podłączenie z modemem. Tylko, że ja nie mam żadnego modemu, czy może to chodzić o kartę sieciową? A jakby co to mój dostawca wymaga podania IP każdego sprzętu, który chcemy podłąćzyć do intenetu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

01.09.2010
18:58
[2]

Jakub130994 [ Konsul ]

Jeżeli podałem za mało informacji to piszcie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.