Jakub130994 [ Konsul ]
Problem z routerem
Mam router NETGEAR i w pewnym momencie instalacji go rząda podłączenie z modemem. Tylko, że ja nie mam żadnego modemu, czy może to chodzić o kartę sieciową? A jakby co to mój dostawca wymaga podania IP każdego sprzętu, który chcemy podłąćzyć do intenetu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Jakub130994 [ Konsul ]
Jeżeli podałem za mało informacji to piszcie.