GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam fajnch piosenek...

01.09.2010
18:23
[1]

PanAnonimowy [ Legionista ]

Szukam fajnch piosenek...

Elo... Zacząłem dzisiaj słuchać pewnej grupy a mianowicie "30 seconds to mars" i mi sie bardzo spodobało :P Nie słuchałem do tej pory muzyki a chciałbym zacząć więc pojawia się pytanie czy doradzicie mi jakieś fajne kawałki lub grupy... Coś w tym stylu co ta grupa...
Dzięki ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.