PanAnonimowy [ Legionista ]
Szukam fajnch piosenek...
Elo... Zacząłem dzisiaj słuchać pewnej grupy a mianowicie "30 seconds to mars" i mi sie bardzo spodobało :P Nie słuchałem do tej pory muzyki a chciałbym zacząć więc pojawia się pytanie czy doradzicie mi jakieś fajne kawałki lub grupy... Coś w tym stylu co ta grupa...
Dzięki ;]