KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Poszukuje wątku.
Witam. Poszukuję wątku , w którym założyciel pytał o muzyke poważną. (Że jej słucha i nie ma osób otaczających go którzy ,także słuchali , a wrecz został wyśmiany)
Z góry dzięki ;)
rog1234 [ Gold Cobra ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10613273&N=1
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Właśnie o ten wątek mi chodziło.
Dzięki bardzo rog:)