GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje wątku.

01.09.2010
18:13
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Poszukuje wątku.

Witam. Poszukuję wątku , w którym założyciel pytał o muzyke poważną. (Że jej słucha i nie ma osób otaczających go którzy ,także słuchali , a wrecz został wyśmiany)
Z góry dzięki ;)

01.09.2010
18:13
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10613273&N=1

01.09.2010
18:23
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Właśnie o ten wątek mi chodziło.
Dzięki bardzo rog:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.