GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BBC2 vs Moh w multi. Co lepsze?

01.09.2010
17:58
[1]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

BBC2 vs Moh w multi. Co lepsze?

Witam, co ma lepszy tryb multiplayer moh czy bbc2? Wiem, że moh jeszcze nie wyszedł, ale była wersja beta multi, więc dlatego pytam.

01.09.2010
17:59
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

W obu gier grałem tylko bety, ale w MoH'a grało się sztywno, nudno, pograłem z pół godziny i wywaliłem z dysku. W betę BC2 grałem póki się dało, grało się całkiem przyjemnie.

01.09.2010
18:02
[3]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Moim zdaniem BC2. Mam pełną wersję, w MoHa grałem betę. MoH był taki sztywny, ale łatwiejszy od BC2. BC2 jest trudne, ale jakoś sprawia więcej frajdy, można sobie pomagać, leczyć się, wręczać ammo.

01.09.2010
18:15
[4]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

jeśli masz wybierać spośród tych dwóch gier to B:BC 2

01.09.2010
18:26
[5]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Też mam BFBC2 i grałem w bete MoHa i tak jak koledzy wyżej polecam BC2.

[3] Co ty gadasz, jakie tam trudne. Chwile pograsz i się nauczysz.

01.09.2010
18:29
[6]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

Oczywiscie BC2,MoHa Bete wywalilem z dysku po ok. 20-30 minutach grania;p

01.09.2010
18:40
[7]

Sopellek [ Pretorianin ]

Bierz Bad Company 2.Nadal pełno ludzi na serverach,a czasu straconego na tę grę nie żałuję.Dodatkowo Listopad/Grudzień wyjdzie dodatek Vietnam.Kilka nowych map i nowych broni plus nowe klasy więc to przedłuży żywotność BF'a...

01.09.2010
18:58
smile
[8]

Kowal172 [ Music Producer ]

Wszystko jedno-multi według mnie jest w obu grach takie same (ja tam różnic nie znalazłem)

01.09.2010
19:19
smile
[9]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Więc jesteś ślepy...

01.09.2010
19:19
[10]

Caine [ Legend ]

W moh praktycznie nie ma destrukcji otoczenia, medyków z apteczkami i pojazdów. Po licznych patchach BC2 okrzepła na tyle, że gra z kolegami to czysta przyjemność.
Jeśli nie masz zgranej ekipy, to zastanów się nad MoHem, tam samotny wilk ma jednak większy fun.

01.09.2010
19:30
smile
[11]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Jako, że obie gry są robione przez to samo studio i na tym silniku mogę bez cienia wahania powiedzieć: oba tytuły to rzadkie G****, omijać z daleka dla własnego zdrowia oraz portfela.

01.09.2010
19:40
[12]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

[5] Dla mnie jest trudne, każdemu się gra inaczej.

01.09.2010
23:51
[13]

mR.I [ Legionista ]

BC2 jest trudne do opanowania? To zagraj sobie w Killzone 2.


Killzone ForeVer^^

04.09.2010
15:23
[14]

Imak [ Generaďż˝ ]

A czy Nowy Battlefield jest podobny do dwójki?

04.09.2010
15:31
[15]

ppaatt1 [ Trekker ]

A czy Nowy Battlefield jest podobny do dwójki?
Nie, to taki pośrednim pomiędzy BF2 i CoD. Wszystko praktycznie uproszczone w stosunku do 2. Multi zrobione tak, aby każdy 2 latek mógł zagrać. (choć i tak to niezbyt wyszło. Ludzie po przesiadce z innych gier mieli problemy... ze zrozumieniem zasad.). Jeśli lubisz takie wesołe napierdzielanki to śmiało bierz. Dla starych graczy BFa, niezbyt lubiących proste CoDowe stwory pozostaje BF2.

A co do tematu. BC2 to gra pomiędzy BF2 i CoD. Nowy MoH to gra pomiędzy BC2 i CoD. Jeszcze więcej uroszczeń, zero feelingu broni, sztuczność. BC2 to najlepszy wybór. Dla rozgrywki ala CoD pozostaje CoD. MoH to jakieś niepełnosprawne dziecko BC2 i CoD. (przynajmniej w becie multi).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.