wlodzix® [ Trup w windzie ]
Opyla się za taką cene ?
Jutro zamierzam sobie kupić za 50 zł Mass Effecta 2 PL. Grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała jednakże misję poboczne były nieco denerwujące, tu podobno to naprawiono. Jak jest z długością gry/różnorodnością/epickością w porównaniu do pierwszej części ? Opłaca się wydać 50 zł ? ( w sieci podobno jest taniej, ale w sieci nie kupuje )
I jeśli chodzi o DLC to nie ma żadnego sposobu by pograć w nie w naszym kraju ?
Podobno dużo chętnych jest na ową grę i gość trzyma mi pod ladą, ale tylko do jutra. Tak więc muszę szybko podjąć decyzję.
gracz12301 [ Senator ]
Bierz, jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) gier 2010 roku.
+Fabuła
+czas gry (czyli kupa godzin zabawy :)
+grafika
+wciąga
+fajny (to tylko moje zdanie) polski dubbing, no może poza głosem Sheparda :)
Ja nic nie sugeruje, ale:
:D
Balsamista™ [ Generaďż˝ ]
Kup na allegro za 30 zł razem z przesyłką. Gra jest epicka, wartą w nią zagrać.
Qverty™ [ Legend ]
Jak jest z długością gry/różnorodnością/epickością w porównaniu do pierwszej części ?
Generalnie jedynka ma swój świetny klimat ale dwójka swoim klimatem jedynkę poprostu zjada na śniadanie.
Epickość dwójki w stosunku do jedynki x10
Długość gry to mniej więcej 30h(grałem bez DLC zaraz po premierze)
Questy poboczne tym razem są róznorodne i ciekawe.
Polecam dwójkę z czystym sercem jednak radze grac bez polskiego dubbingu...
banracy [ Centurion ]
ME2 jest ogólnie znacznie lepszy od jedynki. Lepsza rozgrywka, trochę spłycone elementy RPG (te i tak przeszkadzały), lepsza fabuła, lepsze postaci itp. Nie sądzę, żeby ME2 nie podobał się komuś komu podobała się jedynka. Jedyne wady to wątek główny na podobnym poziomie co w pierwszej części (a więc sporo słabszy od reszty gry) i kretyńska minigierka z szukaniem minerałów, którą jednak można odpowiednik hakiem pominąć dając sobie full surowców.
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
bierz bo gierka świetna
gnoll [ Legend ]
W życiu nie brałbym u gościa z posta [2], gość nabija na przesyłce. Wolę już dać więcej, niż dać zarobić cwaniakowi.
Co do gry - bierz, szkoda że nie załapałeś się na promo na EA Store, ME 2 był za 30 zł.

Slasher11 [ Senator ]
"sprzedawca" ciągnie za wysyłkę nawet 3x tyle ile powinien :D Typowy oszust. Poza tym jego komentarze mówią same za siebie.
dziamdziol1 [ The Gunners ]
Powiem tak grę warto kupić ale nie za 50 zł kup na Allegro na prawde to nic złego :)
Jakub130994 [ Konsul ]
W media markt niedawno za 40 zł mogłeś mieć Mass Effecta 2 i Dragon Age.

andrey226 [ Konsul ]
Bierz bez zastanowienia jeśli chodzi o grę,bo cena zbyt atrakcyjna na tle innych ofert na rynku nie jest.
Dzikouak [ Konsul ]
Zależy, jakie gry lubisz. Jeżeli podobał Ci się ME, możesz spokojnie kupić ME2. Fabularnie to bajka, ale miłośnikom lekkiego s-f może się spodobać, historia dobrze pasuje do opowieści z części pierwszej. Zróznicowanie misji niewielkie, przważająca większość polega na tym, żeby iść z punktu A do B i powystrzelać wszystkich wrogów. Dobrze, że gra nie jest za długa (zabawa na jakieś 30 godzin, z grubsza na tyle, co częśćpierwsza), bo inaczej taka rozgrywka mogłaby się nudzić. Nie ma już jeżdżenia pojazdem po planetach, mamy za to nieco więcej lokacji, w których wykonujemy misje.
Uproszczono też możliwości rozwoju postaci, ale zważywszy na to, że gra jest w zasadzie liniową strzelanką opartą na fabule (podobnie jak "Mafia" i "Mafia 2", to takie rozwiązanie specjalnie nie przeszkadza. DLC to na razie nic ciekawego, przynajmniej w zestawieniu z samą grą.
Innymi słowy - jeżeli podobał ci się ME, to nie zastanawiaj się, tylko bierz ME2.
Konrad312 [ Konsul ]
Tak, i od razu skorzystaj z promo 2 za 1 EA Classics.
Bartesso94 [ Konsul ]
Nie tak dawno w Saturnie była promocja, Mass Effect 2 chodził po 20zł i wiele innych dobrych gier także.
TheMr Starkiler [ Pretorianin ]
[13] ta promocja się już skończyła a pozatym ta promocja "2 za 1" wymaga dodatkowej złotówki :)
ja kupiłem cd-key na Allegro i gra jest super :) tylko że z tym cd-key'em nie było dostępu do sieci cerberusa ;|