GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opyla się za taką cene ?

01.09.2010
17:26
[1]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Opyla się za taką cene ?

Jutro zamierzam sobie kupić za 50 zł Mass Effecta 2 PL. Grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała jednakże misję poboczne były nieco denerwujące, tu podobno to naprawiono. Jak jest z długością gry/różnorodnością/epickością w porównaniu do pierwszej części ? Opłaca się wydać 50 zł ? ( w sieci podobno jest taniej, ale w sieci nie kupuje )

I jeśli chodzi o DLC to nie ma żadnego sposobu by pograć w nie w naszym kraju ?

Podobno dużo chętnych jest na ową grę i gość trzyma mi pod ladą, ale tylko do jutra. Tak więc muszę szybko podjąć decyzję.

01.09.2010
17:32
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Bierz, jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) gier 2010 roku.
+Fabuła
+czas gry (czyli kupa godzin zabawy :)
+grafika
+wciąga
+fajny (to tylko moje zdanie) polski dubbing, no może poza głosem Sheparda :)

Ja nic nie sugeruje, ale:
:D

01.09.2010
17:32
[3]

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]

Kup na allegro za 30 zł razem z przesyłką. Gra jest epicka, wartą w nią zagrać.

01.09.2010
17:38
[4]

Qverty™ [ Legend ]

Jak jest z długością gry/różnorodnością/epickością w porównaniu do pierwszej części ?

Generalnie jedynka ma swój świetny klimat ale dwójka swoim klimatem jedynkę poprostu zjada na śniadanie.

Epickość dwójki w stosunku do jedynki x10

Długość gry to mniej więcej 30h(grałem bez DLC zaraz po premierze)

Questy poboczne tym razem są róznorodne i ciekawe.

Polecam dwójkę z czystym sercem jednak radze grac bez polskiego dubbingu...

01.09.2010
18:05
[5]

banracy [ Centurion ]

ME2 jest ogólnie znacznie lepszy od jedynki. Lepsza rozgrywka, trochę spłycone elementy RPG (te i tak przeszkadzały), lepsza fabuła, lepsze postaci itp. Nie sądzę, żeby ME2 nie podobał się komuś komu podobała się jedynka. Jedyne wady to wątek główny na podobnym poziomie co w pierwszej części (a więc sporo słabszy od reszty gry) i kretyńska minigierka z szukaniem minerałów, którą jednak można odpowiednik hakiem pominąć dając sobie full surowców.

01.09.2010
18:09
[6]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

bierz bo gierka świetna

01.09.2010
18:11
[7]

gnoll [ Legend ]

W życiu nie brałbym u gościa z posta [2], gość nabija na przesyłce. Wolę już dać więcej, niż dać zarobić cwaniakowi.

Co do gry - bierz, szkoda że nie załapałeś się na promo na EA Store, ME 2 był za 30 zł.

01.09.2010
18:15
smile
[8]

Slasher11 [ Senator ]

"sprzedawca" ciągnie za wysyłkę nawet 3x tyle ile powinien :D Typowy oszust. Poza tym jego komentarze mówią same za siebie.

01.09.2010
18:19
[9]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Powiem tak grę warto kupić ale nie za 50 zł kup na Allegro na prawde to nic złego :)

01.09.2010
18:31
[10]

Jakub130994 [ Konsul ]

W media markt niedawno za 40 zł mogłeś mieć Mass Effecta 2 i Dragon Age.

01.09.2010
18:40
smile
[11]

andrey226 [ Konsul ]

Bierz bez zastanowienia jeśli chodzi o grę,bo cena zbyt atrakcyjna na tle innych ofert na rynku nie jest.

01.09.2010
19:18
[12]

Dzikouak [ Konsul ]

Zależy, jakie gry lubisz. Jeżeli podobał Ci się ME, możesz spokojnie kupić ME2. Fabularnie to bajka, ale miłośnikom lekkiego s-f może się spodobać, historia dobrze pasuje do opowieści z części pierwszej. Zróznicowanie misji niewielkie, przważająca większość polega na tym, żeby iść z punktu A do B i powystrzelać wszystkich wrogów. Dobrze, że gra nie jest za długa (zabawa na jakieś 30 godzin, z grubsza na tyle, co częśćpierwsza), bo inaczej taka rozgrywka mogłaby się nudzić. Nie ma już jeżdżenia pojazdem po planetach, mamy za to nieco więcej lokacji, w których wykonujemy misje.

Uproszczono też możliwości rozwoju postaci, ale zważywszy na to, że gra jest w zasadzie liniową strzelanką opartą na fabule (podobnie jak "Mafia" i "Mafia 2", to takie rozwiązanie specjalnie nie przeszkadza. DLC to na razie nic ciekawego, przynajmniej w zestawieniu z samą grą.

Innymi słowy - jeżeli podobał ci się ME, to nie zastanawiaj się, tylko bierz ME2.

01.09.2010
19:20
[13]

Konrad312 [ Konsul ]

Tak, i od razu skorzystaj z promo 2 za 1 EA Classics.

01.09.2010
19:23
[14]

Bartesso94 [ Konsul ]

Nie tak dawno w Saturnie była promocja, Mass Effect 2 chodził po 20zł i wiele innych dobrych gier także.

01.09.2010
19:32
[15]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

[13] ta promocja się już skończyła a pozatym ta promocja "2 za 1" wymaga dodatkowej złotówki :)

ja kupiłem cd-key na Allegro i gra jest super :) tylko że z tym cd-key'em nie było dostępu do sieci cerberusa ;|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.