GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalazłęm gre

01.09.2010
17:13
[1]

rvc [ MORO ]

Znalazłęm gre

Jak w temacie nówka w folii tyle że nie mam ps3. Czyży to znak bym nabył.

GOD OF WAR III

01.09.2010
17:14
smile
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Gdzie? Pod sklepem znalazłeś ? Czy w parku, na trawie ?

01.09.2010
17:15
[3]

rvc [ MORO ]

Dokładnie to na dworcu

01.09.2010
17:15
smile
[4]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Znalezione nie kradzione , sprzedaj

01.09.2010
17:16
[5]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

jak znalazłeś to oddaj dalej ;->

01.09.2010
17:17
[6]

Sc00®pY [ Loler ]

brawo złodzieju

01.09.2010
17:23
[7]

rvc [ MORO ]

Sc00®pY hamuj się łosiu.

gdy był w pobliżu z przyjemnością oddałbym dzieciakowi

01.09.2010
17:30
[8]

gracz12301 [ Senator ]

Sprzedaj na allegro jak Ci się nie przyda, co za problem.

01.09.2010
17:31
smile
[9]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[7] ;D

TO jest znak. Że ludzie wyrzucają gry od PS3, i kupują x'a.


KUP Xbox'a 360.

01.09.2010
17:33
[10]

Kcieciol [ Templariusz ]

Mi daj

01.09.2010
17:38
smile
[11]

ppaatt1 [ Trekker ]

Pokręć się jeszcze po dworcu. Może znajdziesz PS3.

01.09.2010
17:39
smile
[12]

adam11$13 [ In Paradise City ]

I gazetki dla panów.

01.09.2010
17:41
smile
[13]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

[7] Tej gry nie możesz oddać dziecku, ona jest od 18 roku życia.

01.09.2010
17:42
[14]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

[13]

no właśnie

01.09.2010
17:48
[15]

gnoll [ Legend ]

Jak jesteś uczciwy to w miejscu znalezienia gry wywieś ogłoszenie "Znaleziono grę + twój numer telefonu". Jak po miesiącu nikt się nie zgłosi, to śmiało sprzedaj.

Przynajmniej ja tak bym zrobił.

01.09.2010
17:51
[16]

HoMeR [ Man with dragonov ]

ooo ilu tu uczciwych się znalazło .... :)

01.09.2010
17:51
[17]

kupa211 [ Centurion ]

kur*a to moje :P

01.09.2010
17:54
smile
[18]

gracz12301 [ Senator ]

[15]
Sądzisz, że nie zgłosi się pierwszy-lepszy, który po prostu chcę tą grę lub weźmie ją aby sprzedać. To tak samo jak byś znalazł 100 zł na dworcu i wywiesił ogłoszenie, że szukasz właściciela tego banknotu. Sądzę, że w ciągu godziny zadzwoniło by 10 "właścicieli" :)

01.09.2010
17:58
[19]

Promyk [ nikczemny ]

gracz - kto powiedział, że ma napisać jaka to gra? zgłosi się i ten będzie właściwym kto będzie wiedział co i na jaką platformę...

01.09.2010
17:59
[20]

gnoll [ Legend ]

gracz12301

Pomyślunku u ciebie za grosz, przed oddaniem zapytałbym się co to za gra i na jaką platformę. Specjalnie napisałem "Znaleziono grę + numer telefonu". I NIC więcej.

EDIT

Dokładnie to samo co w [19].

01.09.2010
18:04
smile
[21]

gracz12301 [ Senator ]

Macie rację. Nie pomyślałem o tym :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.