rvc [ MORO ]
Znalazłęm gre
Jak w temacie nówka w folii tyle że nie mam ps3. Czyży to znak bym nabył.
GOD OF WAR III

gracz12301 [ Senator ]
Gdzie? Pod sklepem znalazłeś ? Czy w parku, na trawie ?
rvc [ MORO ]
Dokładnie to na dworcu

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Znalezione nie kradzione , sprzedaj
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
jak znalazłeś to oddaj dalej ;->
Sc00®pY [ Loler ]
brawo złodzieju
rvc [ MORO ]
Sc00®pY hamuj się łosiu.
gdy był w pobliżu z przyjemnością oddałbym dzieciakowi
gracz12301 [ Senator ]
Sprzedaj na allegro jak Ci się nie przyda, co za problem.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[7] ;D
TO jest znak. Że ludzie wyrzucają gry od PS3, i kupują x'a.
KUP Xbox'a 360.
Kcieciol [ Templariusz ]
Mi daj

ppaatt1 [ Trekker ]
Pokręć się jeszcze po dworcu. Może znajdziesz PS3.

adam11$13 [ In Paradise City ]
I gazetki dla panów.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
[7] Tej gry nie możesz oddać dziecku, ona jest od 18 roku życia.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
[13]
no właśnie
gnoll [ Legend ]
Jak jesteś uczciwy to w miejscu znalezienia gry wywieś ogłoszenie "Znaleziono grę + twój numer telefonu". Jak po miesiącu nikt się nie zgłosi, to śmiało sprzedaj.
Przynajmniej ja tak bym zrobił.
HoMeR [ Man with dragonov ]
ooo ilu tu uczciwych się znalazło .... :)
kupa211 [ Centurion ]
kur*a to moje :P

gracz12301 [ Senator ]
[15]
Sądzisz, że nie zgłosi się pierwszy-lepszy, który po prostu chcę tą grę lub weźmie ją aby sprzedać. To tak samo jak byś znalazł 100 zł na dworcu i wywiesił ogłoszenie, że szukasz właściciela tego banknotu. Sądzę, że w ciągu godziny zadzwoniło by 10 "właścicieli" :)
Promyk [ nikczemny ]
gracz - kto powiedział, że ma napisać jaka to gra? zgłosi się i ten będzie właściwym kto będzie wiedział co i na jaką platformę...
gnoll [ Legend ]
gracz12301
Pomyślunku u ciebie za grosz, przed oddaniem zapytałbym się co to za gra i na jaką platformę. Specjalnie napisałem "Znaleziono grę + numer telefonu". I NIC więcej.
EDIT
Dokładnie to samo co w [19].

gracz12301 [ Senator ]
Macie rację. Nie pomyślałem o tym :P