
Deepek [ Centurion ]
Czy to napiecie jest dobre??
Witam
Czy napięcie zasilacza na linii 12V jest w normie??
redan [ Wiking ]
wg normy atx wahania napięcia +12v mogą wynosić +/- 5% czyli od 11.4 do 12.6 v. po wykresie można stwierdzić, że spada za nisko, więc mogą powstawać problemy. może się to przerodzić w dość poważny problem

Deepek [ Centurion ]
Właśnie mam problemy.Tylko najlepsze jest to, że nie wtedy, gdy komputer jest obciążony.
Vaig [ Chor��y ]
nieważne, źle zrozumiałem post 3, sugerowałem się wykresem.
Deepek [ Centurion ]
A mogę prosić jeszcze o jakąś inną opinie, bo nie jestem do końca pewien czy muszę zmienić zasilacz czy nie
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
To ten tacens?
Czym robiłeś pomiary?
Te software'owe można o kant dupy potłuc.
Najlepiej jakbyś miał możliwość zmierzenia tych napięć woltomierzem.
Jak nie masz skąd takiego urządzenia skołować, to najprościej będzie pożyczyć od kogoś inny zasilacz- i sprawdzić czy na nim są takie same problemy.
Deepek [ Centurion ]
Tak to ten Tacens ;D. Spróbuje jakiś pożyczyć