GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to napiecie jest dobre??

01.09.2010
15:43
smile
[1]

Deepek [ Centurion ]

Czy to napiecie jest dobre??

Witam
Czy napięcie zasilacza na linii 12V jest w normie??


Czy to napiecie jest dobre?? - Deepek
01.09.2010
15:57
[2]

redan [ Wiking ]

wg normy atx wahania napięcia +12v mogą wynosić +/- 5% czyli od 11.4 do 12.6 v. po wykresie można stwierdzić, że spada za nisko, więc mogą powstawać problemy. może się to przerodzić w dość poważny problem

01.09.2010
16:02
smile
[3]

Deepek [ Centurion ]

Właśnie mam problemy.Tylko najlepsze jest to, że nie wtedy, gdy komputer jest obciążony.

01.09.2010
16:21
[4]

Vaig [ Chor��y ]

nieważne, źle zrozumiałem post 3, sugerowałem się wykresem.

01.09.2010
16:28
[5]

Deepek [ Centurion ]

A mogę prosić jeszcze o jakąś inną opinie, bo nie jestem do końca pewien czy muszę zmienić zasilacz czy nie

01.09.2010
19:33
[6]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

To ten tacens?

Czym robiłeś pomiary?
Te software'owe można o kant dupy potłuc.
Najlepiej jakbyś miał możliwość zmierzenia tych napięć woltomierzem.

Jak nie masz skąd takiego urządzenia skołować, to najprościej będzie pożyczyć od kogoś inny zasilacz- i sprawdzić czy na nim są takie same problemy.

01.09.2010
19:38
[7]

Deepek [ Centurion ]

Tak to ten Tacens ;D. Spróbuje jakiś pożyczyć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.