fresh lma [ Pretorianin ]
Gry na moim kompie
Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć w jakie dobre gry mógłbym zagrać na moim kompie? nie chodzi o gry sportowe, logiczne ani o symulatory (nie lubię takich).
Mój komp :
(piszę z pamięci)
Windows Vista Premium Home Edition
2GB RAM
Procesor AMD Athlon 64tm 3000+
Karta graficzna Nvidia GeForce 6600 (512 mb)
DirectX 10/11
Shaggeh [ Pretorianin ]
Twoja karta nie obsluguje ani DirectX'a 10, ani 11.
Cala seria Call of Duty. Trylogia Prince of Persia. Sniper Ghost Warrior. Assasin's Creed I & II.
fresh lma [ Pretorianin ]
nforce 405 *
gracz12301 [ Senator ]
^ Jak się domyślam to integra, GF 6100. Raczej do gier to się nie nadaje, polecam kupić jakąś grafikę, choć i tak nie za bardzo jest sens do tego procka coś lepszego dokupywać.
Ale ok, nie jest tak źle. Ja na tej karcie grałem w PESa 10 na średnich i jakoś szedł. Tak więc myślę, że pójdzie Ci:
-GTA Sa
-F.E.A.R.
-Half Life 2
-Doom 3
-NFS: Most Wanted
-Sacred
-Titan Quest
itd... Tak pierwsze lepsze z brzegu.
Krótko mówiąc, wszystkie starsze gry na nie najwyższych detalach powinny pójść (sportowe mają niższe wymagania od strzelanin, więc mi dlatego PES 10 chodził :)
O_RLY [ Pretorianin ]
Z gier akcji (oczywiście, jeśli jeszcze nie grałeś):
* Aliens vs Predator z 1999 roku
* Enter The Matrix oraz The Matrix: Path of Neo
* Grand Theft Auto III oraz GTA Vice City
* Half-Life wraz z dodatkami Opposing Force i Blue Shift
* Hitman: Contracts
* Legacy of Kain: Defiance
* Mafia: The City of Lost Heaven
* Max Payne 1 & 2
* Medal of Honor wraz z dodatkami Spearhead i Breakthrough
* Painkiller wraz z dodatkiem Battle Out of Hell
* Prince of Persia: The Sands of Time
* Red Faction
* Return to Castle Wolfenstein
* Rune
* Severance: Blade of Darkness
* Soldier of Fortune 1 & 2
* Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast oraz Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
* The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
* Tomb Raider: Legenda
* Unreal wraz z dodatkiem Return to Na Pali oraz Unreal 2
* XIII
Tytuły mają już swoje lata, ale do dzisiaj gra się w nie bardzo przyjemnie. Polecam.
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Ja na GF6100 grałem w Mafie 1 , G1,2NK,3 ( Wszystko minimalne) , Mafia 2 demo (2 FPS haha :D)