kurzew [ The Road Warrior ]
STIG zdemaskowany
Prawnicy BBC 2 nie dali rady. Tozsamosc kierowcy w bialym kombinezonie ujawniona.
Panie i panowie STIG to

smalczyk [ Senator ]
Od jakiegoś już czasu słyszałem, że Stgiem jest Michael Schumecher - to był fake?
Bo o Collinsie już chyba z półtora roku temu słyszałem, i wtedy to na pewno była blaga.
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Eee... A o co chodzi?
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
O tym to już były podejrzenia 3 lata temu
edit: Z Schumacher to było dla picu, dla wzrostu oglądalności

Pit17 [ Dolotek ]
Mimo, iż się tym nie interesuje to zdawało Mi się, że już dawno odkryli i okazało się, że to był:
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
To było potwierdzone już 1,5 roku temu:)

legrooch [ MPO Squad Member ]

Snakepit [ aka Hohner ]
No i do dupy, że to ujawnili :/
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Nie wiem, może sobie to ubzdurałem, ale gdzieś słyszałem, że jeden ze "stigów" zginął. Jest to prawdą?
bartek [ Legend ]
smalczyk, Top Gear zrobił sobie jubileuszowe jaja:
W wyniku czego masa Polaczków wypisywała pod każdym newsem dot. Stiga, że to przecież Misiael! O.o
zoloman [ Legend ]
Maciora--> tak, Michael Jackson
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Nie wiem, może sobie to ubzdurałem, ale gdzieś słyszałem, że jeden ze "stigów" zginął. Jest to prawdą?
Kiedyś był Stig w czarnym kostiumie, jako że im się już nie podobał, powiedzieli że zginął i dali jego krewnego "białego" Stiga

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Nie tyle co im się nie podobał, to tyle, ze w swojej autobiografii napisał, że jest czarnym Stigiem. :P
vinni [ Visca El Barca ]
News wcale nie taki nowy, były przypuszczenia co do
Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]
Może w nowym sezonie pojawi się nowy, np. czerwony Stig??
Scofield [ Brains of the outfit ]
who cares?
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Jest jeszcze Gruby Stig z Ameryki. Może teraz on?