GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

STIG zdemaskowany

01.09.2010
15:34
[1]

kurzew [ The Road Warrior ]

STIG zdemaskowany

Prawnicy BBC 2 nie dali rady. Tozsamosc kierowcy w bialym kombinezonie ujawniona.

Panie i panowie STIG to

spoiler start
Ben Collins
spoiler stop


01.09.2010
15:36
smile
[2]

smalczyk [ Senator ]

Od jakiegoś już czasu słyszałem, że Stgiem jest Michael Schumecher - to był fake?
Bo o Collinsie już chyba z półtora roku temu słyszałem, i wtedy to na pewno była blaga.

01.09.2010
15:36
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Eee... A o co chodzi?

01.09.2010
15:37
[4]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

O tym to już były podejrzenia 3 lata temu

edit: Z Schumacher to było dla picu, dla wzrostu oglądalności

01.09.2010
15:37
smile
[5]

Pit17 [ Dolotek ]

Mimo, iż się tym nie interesuje to zdawało Mi się, że już dawno odkryli i okazało się, że to był:

spoiler start
Michael Schumacher
spoiler stop


Ogólnie to była podobno informacja, że kilku STIG-ów było.

01.09.2010
15:40
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

To było potwierdzone już 1,5 roku temu:)

01.09.2010
15:41
smile
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

01.09.2010
15:43
smile
[8]

Snakepit [ aka Hohner ]

No i do dupy, że to ujawnili :/

01.09.2010
15:45
[9]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Nie wiem, może sobie to ubzdurałem, ale gdzieś słyszałem, że jeden ze "stigów" zginął. Jest to prawdą?

01.09.2010
15:46
[10]

bartek [ Legend ]

smalczyk, Top Gear zrobił sobie jubileuszowe jaja:



W wyniku czego masa Polaczków wypisywała pod każdym newsem dot. Stiga, że to przecież Misiael! O.o

01.09.2010
15:47
[11]

zoloman [ Legend ]

Maciora--> tak, Michael Jackson

01.09.2010
15:48
[12]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Nie wiem, może sobie to ubzdurałem, ale gdzieś słyszałem, że jeden ze "stigów" zginął. Jest to prawdą?

Kiedyś był Stig w czarnym kostiumie, jako że im się już nie podobał, powiedzieli że zginął i dali jego krewnego "białego" Stiga

01.09.2010
15:52
smile
[13]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Nie tyle co im się nie podobał, to tyle, ze w swojej autobiografii napisał, że jest czarnym Stigiem. :P

01.09.2010
15:52
[14]

vinni [ Visca El Barca ]

News wcale nie taki nowy, były przypuszczenia co do

spoiler start
Collinsa
spoiler stop

01.09.2010
15:54
[15]

Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]

Może w nowym sezonie pojawi się nowy, np. czerwony Stig??

01.09.2010
16:09
[16]

Scofield [ Brains of the outfit ]

who cares?

01.09.2010
16:16
[17]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Jest jeszcze Gruby Stig z Ameryki. Może teraz on?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.