PS3fan [ Konsul ]
Avatar wersja rozszerzona
Był ktoś na wersji rozszerzonej Avatara? Jeżeli tak to bardzo proszę powiedzieć czy się opłaca na nią iść?
maviozo [ man with a movie camera ]
W blogu gameplay jest dość nieźle opisane co dodano i jakie wrażenia. Wpisz w wyszukiwarkę.
adam11$13 [ In Paradise City ]
Wątpię żeby opłacało się iść ,ponieważ wersja rozszerzona jest raczej dla tych co w ogóle filmu nie widzieli ;)