GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Avatar wersja rozszerzona

01.09.2010
15:14
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Avatar wersja rozszerzona

Był ktoś na wersji rozszerzonej Avatara? Jeżeli tak to bardzo proszę powiedzieć czy się opłaca na nią iść?

01.09.2010
15:15
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

W blogu gameplay jest dość nieźle opisane co dodano i jakie wrażenia. Wpisz w wyszukiwarkę.

01.09.2010
15:16
[3]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Wątpię żeby opłacało się iść ,ponieważ wersja rozszerzona jest raczej dla tych co w ogóle filmu nie widzieli ;)

spoiler start
Podobna jest dłuższa aż o 9 minut!
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.