GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

worms reloaded

01.09.2010
14:48
[1]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

worms reloaded

witam chcialbym sie spytac jak w najnowszych wormsach stworzyć zwykly mecz z wszystkimi broniami kiedy daje quick game nie mam zadnych ustawien, gre rozpoczynam z poczatkowym arsenałemi, to samo multiplayer jak włączyć wszystkie bronie??

01.09.2010
14:49
[2]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Chyba musisz je odblokować w kampanii.

spoiler start
Strzelam, bo nie mam pełnej wersji
spoiler stop

01.09.2010
14:50
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Chyba się nie da. Jakiś czas temu kombinowałem z tym edytorem poziomów itd., nic to nie dało. Nawet nie można ustawić nieskończonej ilości danej broni.

01.09.2010
15:17
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Poszperałem trochę bardziej z ciekawości i doszedłem co, i jak ;)

Customise -> Manage Game Styles. Tworzysz swój styl, ustawiasz wedle upodobań, w opcjach broni dajesz wszystko na Infinite. Opóźnienie na 0, jeśli chcesz cały arsenał dostępny od pierwszej rundy. Potem tylko Single Player, Custom Game, wybierasz swój stworzony poziom ;)


worms reloaded - PitbullHans
01.09.2010
17:22
[5]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

ok dizeki juz wszystko wiem ale jednak nie wsyzstkie bronie są dostepne, część z nich jest zablokowana, jak je odblokować?


worms reloaded - memeczyslaw
01.09.2010
17:25
[6]

PitbullHans [ Legend ]

W menu masz sklep, punkty zdobywasz przechodząc trening i kampanie.

01.09.2010
17:35
[7]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

ok rozumiem dzieki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.