GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Baks i lis (+18)

01.09.2010
14:12
smile
[1]

SisieQ. [ Chor��y ]

Baks i lis (+18)

trochę prymitywny humor, ale bardzo poryty a taki jest dobry :D

01.09.2010
14:18
smile
[2]

ProTyp [ For the Horde! ]

Jaki humor? Nie widzę żadnego.

1/10 było by 0, gdyby nie 2:17 :P

spoiler start
Dodał: MultiMati1997p/i] :O
spoiler stop

01.09.2010
14:20
smile
[3]

pablo397 [ sport addicted ]

czeskie kreskowki - na porno tubach tego troche jest - ale kiedys musialo sie ludziom nudzic, ze sie czyms takim jarali :P

01.09.2010
14:29
[4]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

LOL pojebane

01.09.2010
17:52
smile
[5]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

ta a żałosne to nie jest turlanie się na podłodze, że śmiechu po przeczytaniu: zamrozić i wykruszyć albo rzuć w niego truskawką czy jakoś tak ?

Albo, że kosmici i duchy istnieją, ba! W dodatku są wśród nas, nie jest żałosne?

Ale, że co ? Że śmianie się z tego jest żałosne ? Trochę tak.

01.09.2010
17:54
smile
[6]

ProTyp [ For the Horde! ]

A to, że kosmici i duchy DareDevila istnieją, ba! są wśród nas, nie jest żałosne?

spoiler start
Znam tylko jednego "ufola", właśnie ciebie ;)
spoiler stop


Edit2:
Ale, że co ? Że śmianie się z tego jest żałosne ? Trochę tak.
Własnie o tym mówię! Z problemów psychicznych innych osób nie powinno się śmiać, ale no cóż ;)

01.09.2010
18:02
smile
[7]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

OMG LOL ROTLF LMAO XD

spoiler start
Prymitywne jak cholera
spoiler stop

01.09.2010
18:07
[8]

zoloman [ Legend ]

Niezbyt śmieszne. Ktoś przy tym trzepie?

01.09.2010
18:10
smile
[9]

ALI3N_PL [ Konsul ]

Na dodatek stare ;)

02.09.2010
11:13
[10]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Film usunięty i pewnie dobrze :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.