
SisieQ. [ Chor��y ]
Baks i lis (+18)
trochę prymitywny humor, ale bardzo poryty a taki jest dobry :D

ProTyp [ For the Horde! ]
Jaki humor? Nie widzę żadnego.
1/10 było by 0, gdyby nie 2:17 :P

pablo397 [ sport addicted ]
czeskie kreskowki - na porno tubach tego troche jest - ale kiedys musialo sie ludziom nudzic, ze sie czyms takim jarali :P
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
LOL pojebane

wlodzix® [ Trup w windzie ]
ta a żałosne to nie jest turlanie się na podłodze, że śmiechu po przeczytaniu: zamrozić i wykruszyć albo rzuć w niego truskawką czy jakoś tak ?
Albo, że kosmici i duchy istnieją, ba! W dodatku są wśród nas, nie jest żałosne?
Ale, że co ? Że śmianie się z tego jest żałosne ? Trochę tak.

ProTyp [ For the Horde! ]
A to, że kosmici i duchy DareDevila istnieją, ba! są wśród nas, nie jest żałosne?

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
OMG LOL ROTLF LMAO XD
zoloman [ Legend ]
Niezbyt śmieszne. Ktoś przy tym trzepie?

ALI3N_PL [ Konsul ]
Na dodatek stare ;)
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Film usunięty i pewnie dobrze :P