GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Red Dead Redemption - Pytanie

01.09.2010
14:10
smile
[1]

kubasek10 [ Prodator ]

Red Dead Redemption - Pytanie

Witam - mam jedno pytanie odnośnie RDR. Mianowicie - pod koniec gry, przestało naliczać mi FAME. Po wykonaniu misji pobocznej jak i fabuły głównej dostaję tylko hajs. Proszę o pomoc, gdyż chciałbym dobić FAME do końca a trochę mi jeszcze brakuję. Pozdrawiam!

01.09.2010
16:37
[2]

kubasek10 [ Prodator ]

Up

01.09.2010
19:15
[3]

kubasek10 [ Prodator ]

up

01.09.2010
19:16
[4]

Konrad312 [ Konsul ]

A ubrałeś bandane?

01.09.2010
19:17
smile
[5]

kubasek10 [ Prodator ]

Tak a co? Ma to jakiś wpływ?

01.09.2010
19:18
[6]

Konrad312 [ Konsul ]

No właśnie. Bandana powoduje to, że nie tracisz ani też nie zyskujesz fame. Przydatne jak masz wymaxowany fame i chcesz go utrzymać.

01.09.2010
19:20
smile
[7]

kubasek10 [ Prodator ]

Aaa... No cóż, to wszystko wyjaśnia... Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.