
kubasek10 [ Prodator ]
Red Dead Redemption - Pytanie
Witam - mam jedno pytanie odnośnie RDR. Mianowicie - pod koniec gry, przestało naliczać mi FAME. Po wykonaniu misji pobocznej jak i fabuły głównej dostaję tylko hajs. Proszę o pomoc, gdyż chciałbym dobić FAME do końca a trochę mi jeszcze brakuję. Pozdrawiam!
kubasek10 [ Prodator ]
Up
kubasek10 [ Prodator ]
up
Konrad312 [ Konsul ]
A ubrałeś bandane?

kubasek10 [ Prodator ]
Tak a co? Ma to jakiś wpływ?
Konrad312 [ Konsul ]
No właśnie. Bandana powoduje to, że nie tracisz ani też nie zyskujesz fame. Przydatne jak masz wymaxowany fame i chcesz go utrzymać.

kubasek10 [ Prodator ]
Aaa... No cóż, to wszystko wyjaśnia... Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. ;)