Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Wiedźmin - instalacja patcha 1.4
Proste (?) i szybkie pytanie - mam odpalić tylko plik exe patcha, czy także ( wcześniej, później?) plik exe opaczki jezykowej?
Chciałem przejść jeszcze raz, ale już nie pamietam, jak to robiłem, a strony z instrukcja w internecie juz nie ma :(
A nie chcę czegoś zepsuć i ponownie instalować...
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Najpierw patch potem paczka językowa .
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
CroopMan --> he?
jesli mnie pamiec nie myli, patch i paczka jezykowa maja byc w tym samym katalogu, odpalasz patcha i to wszystko.
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Radaar - Ja nie instalowałem .. Kumpel gadał że instalował Patch a potem te spolszczenie do ER ..
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Ech... widzę, że nikt juz nie pamieta :)
Owszem, paczka ma być w tym samym katalogu, to wiem...
Poszperam jeszcze w internecie, a jak nie znajdę, to uruchomię sam patch i zobaczę :)
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
dobrze mowilem ;P
strona 3 oraz 4: