GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin - instalacja patcha 1.4

01.09.2010
13:42
[1]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Wiedźmin - instalacja patcha 1.4

Proste (?) i szybkie pytanie - mam odpalić tylko plik exe patcha, czy także ( wcześniej, później?) plik exe opaczki jezykowej?

Chciałem przejść jeszcze raz, ale już nie pamietam, jak to robiłem, a strony z instrukcja w internecie juz nie ma :(
A nie chcę czegoś zepsuć i ponownie instalować...

01.09.2010
14:46
[2]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Najpierw patch potem paczka językowa .

01.09.2010
15:10
[3]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

CroopMan --> he?

jesli mnie pamiec nie myli, patch i paczka jezykowa maja byc w tym samym katalogu, odpalasz patcha i to wszystko.

01.09.2010
15:14
[4]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Radaar - Ja nie instalowałem .. Kumpel gadał że instalował Patch a potem te spolszczenie do ER ..

01.09.2010
15:28
[5]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Ech... widzę, że nikt juz nie pamieta :)
Owszem, paczka ma być w tym samym katalogu, to wiem...

Poszperam jeszcze w internecie, a jak nie znajdę, to uruchomię sam patch i zobaczę :)

01.09.2010
15:39
[6]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

dobrze mowilem ;P

strona 3 oraz 4:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.