GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

za ile konto STEAM?? 18 gier

01.09.2010
12:57
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

za ile konto STEAM?? 18 gier

więc tak... mam konto steam i mam na nim 18 gier są to:
CoD:MW2
Mafia 2
L4D
L4D 2
Half LIfe 1 część + dodatki
Half Life 2 + dodatki
Counter strike
Dark Messiah
Day of Defeat
Deatchmatch classic
Portal
Ricochet
Team Fortres 1 i 2
chciał bym konto sprzedać za min 200zł ale nie wiem czy ktoś za tyle kupi

01.09.2010
12:59
[2]

gracz12301 [ Senator ]

200-250 zł

01.09.2010
12:59
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Moim zdaniem się opłaca. To juz taka Mafia II i Cod MW2 , co prawda pudełkowe wersje ale kosztują około 240zł (razem). A dodać jeszcze takie tytóły jak L4D2 czy 1 częśc moim zdaniem powinno za taką cene pójsc :)

01.09.2010
13:02
[4]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

oczywiście prawie do wszystkich gier mam pudełka z płytami które są w stanie idealnym

01.09.2010
13:04
[5]

b166er [ Generaďż˝ ]

nie mogę pojąć dlaczego tak tanio to cenicie? jak bym wołał ze 300-400zł przecież to są całkiem dobre gry i swoje kosztują.

zrób screena gier żeby nie było, że nas tu próbujesz wyrolować :P

01.09.2010
13:06
[6]

graf_0 [ Nożownik ]

bibber - bo różnicą są gry które kupujesz i możesz dopisać do swojego konta, a co innego cudze konto. To drugie zawsze jest mniej warte.

01.09.2010
13:07
[7]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

A co na to Valve ? Legalne jest sprzedawanie kont Steam ?

01.09.2010
13:07
[8]

Filip550 [ Hunt3r ]

b166er za 300-400 to spokojnie kupisz nowki

01.09.2010
13:10
smile
[9]

b166er [ Generaďż˝ ]

no tak nówki ale przecież on sprzedaje na steamie więc czym tak używak różni się od nówki?
co da Ci nówka oprócz faktu, że jest nowa? chyba obrałem dziwny tok rozumowania :P

01.09.2010
13:15
[10]

Slasher11 [ Senator ]

Dostaniesz ~150zł

01.09.2010
13:18
[11]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Jak z pudełkami to 150-200 powinieneś dostać.

01.09.2010
13:23
[12]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Myślę,że dwie stówy to cena idealna.

01.09.2010
13:29
[13]

snailes1 [ Konsul ]

COd mw 2 to ok 70zł nówka więc wyjdzie 65zł za Mw2
Mafia 2 Nówka ok 120zł to bedzie 110-100zł
L4D Nówka 30zł więc bedzie 25zł
L4d2 25zł więc bedzie te 25zł
Orange Box 50zł nówka to będzie ok 45-40zł
Cs 1.6 + 8 Gier to Wiadomo ok 10zł
Dark Messiah 20zł

Przeliczmy wszystko

70+110+25+25+45+10+20=305 zł

te Ceny liczyłem z cen na allegro nie wiem w ile sklepach chodzi myślę ze te 300zł wyciogniesz ale daj na Allegro Kup Teraz za 300zł a licytacje minimalną za 200zł może więcej wyciogniesz jak nie dajesz pudełek z płytami to se odejmij od tych 305zł z 30zł lub 40zł

01.09.2010
14:40
[14]

b166er [ Generaďż˝ ]

gdyby nie to ze mafie mam to chętnie bym się zainteresował.

01.09.2010
14:42
[15]

k4m [ that boy needs theraphy ]

To ja też się dołączę do pytania. Ile bym dostał za taki oto zestaw gier? --->


za ile konto STEAM?? 18 gier - k4m
01.09.2010
14:51
[16]

gracz12301 [ Senator ]

^ 100-120 zł

spoiler start
Ale bardziej 100 :P
spoiler stop

01.09.2010
15:00
smile
[17]

ProTyp [ For the Horde! ]

[13]
Od mw 2 to ok 70zł nówka więc wyjdzie 65zł za Mw2

Huh? Kto kupi używane za 65zł, skoro za 70 nówka.

To samo tyczy się reszty listy.

01.09.2010
15:24
[18]

snailes1 [ Konsul ]

[17]Tu się pomyliłem sam key kosztuje 60zł a pudełkowa wersja 110zł :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.