zdichuu [ Generaďż˝ ]
za ile konto STEAM?? 18 gier
więc tak... mam konto steam i mam na nim 18 gier są to:
CoD:MW2
Mafia 2
L4D
L4D 2
Half LIfe 1 część + dodatki
Half Life 2 + dodatki
Counter strike
Dark Messiah
Day of Defeat
Deatchmatch classic
Portal
Ricochet
Team Fortres 1 i 2
chciał bym konto sprzedać za min 200zł ale nie wiem czy ktoś za tyle kupi
gracz12301 [ Senator ]
200-250 zł
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Moim zdaniem się opłaca. To juz taka Mafia II i Cod MW2 , co prawda pudełkowe wersje ale kosztują około 240zł (razem). A dodać jeszcze takie tytóły jak L4D2 czy 1 częśc moim zdaniem powinno za taką cene pójsc :)
zdichuu [ Generaďż˝ ]
oczywiście prawie do wszystkich gier mam pudełka z płytami które są w stanie idealnym
b166er [ Generaďż˝ ]
nie mogę pojąć dlaczego tak tanio to cenicie? jak bym wołał ze 300-400zł przecież to są całkiem dobre gry i swoje kosztują.
zrób screena gier żeby nie było, że nas tu próbujesz wyrolować :P
graf_0 [ Nożownik ]
bibber - bo różnicą są gry które kupujesz i możesz dopisać do swojego konta, a co innego cudze konto. To drugie zawsze jest mniej warte.
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
A co na to Valve ? Legalne jest sprzedawanie kont Steam ?
Filip550 [ Hunt3r ]
b166er za 300-400 to spokojnie kupisz nowki

b166er [ Generaďż˝ ]
no tak nówki ale przecież on sprzedaje na steamie więc czym tak używak różni się od nówki?
co da Ci nówka oprócz faktu, że jest nowa? chyba obrałem dziwny tok rozumowania :P
Slasher11 [ Senator ]
Dostaniesz ~150zł
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Jak z pudełkami to 150-200 powinieneś dostać.
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Myślę,że dwie stówy to cena idealna.
snailes1 [ Konsul ]
COd mw 2 to ok 70zł nówka więc wyjdzie 65zł za Mw2
Mafia 2 Nówka ok 120zł to bedzie 110-100zł
L4D Nówka 30zł więc bedzie 25zł
L4d2 25zł więc bedzie te 25zł
Orange Box 50zł nówka to będzie ok 45-40zł
Cs 1.6 + 8 Gier to Wiadomo ok 10zł
Dark Messiah 20zł
Przeliczmy wszystko
70+110+25+25+45+10+20=305 zł
te Ceny liczyłem z cen na allegro nie wiem w ile sklepach chodzi myślę ze te 300zł wyciogniesz ale daj na Allegro Kup Teraz za 300zł a licytacje minimalną za 200zł może więcej wyciogniesz jak nie dajesz pudełek z płytami to se odejmij od tych 305zł z 30zł lub 40zł
b166er [ Generaďż˝ ]
gdyby nie to ze mafie mam to chętnie bym się zainteresował.
k4m [ that boy needs theraphy ]
To ja też się dołączę do pytania. Ile bym dostał za taki oto zestaw gier? --->
gracz12301 [ Senator ]
^ 100-120 zł

ProTyp [ For the Horde! ]
[13]
Od mw 2 to ok 70zł nówka więc wyjdzie 65zł za Mw2
Huh? Kto kupi używane za 65zł, skoro za 70 nówka.
To samo tyczy się reszty listy.
snailes1 [ Konsul ]
[17]Tu się pomyliłem sam key kosztuje 60zł a pudełkowa wersja 110zł :)