_ICE_ [ Centurion ]
K550i simlock
Witam mam problem posiadam sony ericsson k550i i ma simlocka :( Próbowałem ściągnąć za pomocą programów ale nie wykrywało mi fona normalnie do przesyłania wykrywa. Czy mógłby mi ktoś doradzić co mam zrobić nie chce wydawać 30 zł w komisie. Bardzo proszę o pomoc.
Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]
moze cos pomoze
_ICE_ [ Centurion ]
Już byłem na tym forum ale linki wygasły