GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

K550i simlock

01.09.2010
12:15
[1]

_ICE_ [ Centurion ]

K550i simlock

Witam mam problem posiadam sony ericsson k550i i ma simlocka :( Próbowałem ściągnąć za pomocą programów ale nie wykrywało mi fona normalnie do przesyłania wykrywa. Czy mógłby mi ktoś doradzić co mam zrobić nie chce wydawać 30 zł w komisie. Bardzo proszę o pomoc.

01.09.2010
12:18
[2]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]



moze cos pomoze

01.09.2010
12:19
[3]

_ICE_ [ Centurion ]

Już byłem na tym forum ale linki wygasły

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.