xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Długopisy
Było? ;)
Bartesso94 [ Konsul ]
Brać, nie wybierać, nie żałować. :) Pokaźna kolekcja długopisów :D
Slasher11 [ Senator ]
Było, ale fajne :) Wybieram opcję nr 6 :D