GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra i zła wiadomość na rozpoczęcie roku szkolnego.

01.09.2010
11:58
[1]

mirencjum [ operator kursora ]

Dobra i zła wiadomość na rozpoczęcie roku szkolnego.

Dobra i zła wiadomość na rozpoczęcie roku szkolnego. Dobra to ta, że mamy zdrowe, silne dzieci, będzie komu dźwigać ciężar budowy świetlanej przyszłości.
A zła to, że nauczycielki jakieś słabowite, nie dokarmione. Czy to z powodu głodowych pensji jak twierdzi grono pedagogiczne?

"Dwunastolatek pobił nauczycielkę

Oberwała, bo stanęła w obronie słabszego ucznia....do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z ośrodków wychowawczych.

- Chłopak bez żadnego powodu pobił młodszego o rok kolegę – Widząc to nauczycielka próbowała przerwać bójkę. Wówczas 12-latek całą swoją złość wyładował na niej.

... nastolatek bił opiekunkę po twarzy, kopał ją."

01.09.2010
12:00
smile
[2]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Gdzie byli rodzice ja się pytam??

01.09.2010
12:01
[3]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Co na to Kościół!!!

01.09.2010
12:02
smile
[4]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

A nauczyciele oczywiście nie zareagowali, nie poślę swoich dzieci do szkoły.

01.09.2010
12:03
[5]

Pan Kleks [ Chor��y ]

...a mogl zabic!

01.09.2010
12:04
[6]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Jak jest taka ciota, to na nauczyciela się nie nadaje. Proste. Z takimi małymi neo psycholami trzeba szybko i skutecznie działać.

01.09.2010
12:04
smile
[7]

eJay [ Quaritch ]

To wina gier komputerowych, a nie rodziców!

01.09.2010
12:05
[8]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Dzieci zdrowe to akurat dobrze. Nauczycielka nie koniecznie słabowita...może miała ręce związane regulaminami i przepisami.

Prawda taka ze dzieciaki zawsze się lały. Problem w tym, że ciało pedagogiczne powinno temu zapobiegać a niema jak przy determinacji niektórych dzieci:)

Kurde, gdzie te piękne czasu kiedy się najnormalniej w świecie szlo po szkole, za szkołę na zwyczajne SOLO.

01.09.2010
12:05
[9]

LooZ^ [ intermarum ]

Moze powstanie nowa kategoria na forum? Nazwalbym ja mirencjumy, ladne, nie?

01.09.2010
12:05
smile
[10]

maviozo [ man with a movie camera ]

Jak jest taka ciota, to na nauczyciela się nie nadaje. Proste.
Od dziś zatrudniajmy tylko pudzianów.

01.09.2010
12:06
[11]

PitbullHans [ Legend ]

To wszystko przez pałac, zasłania krzyż!

01.09.2010
12:06
smile
[12]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Gdzie byli rodzice ja się pytam??

Pod krzyżem.

01.09.2010
12:06
[13]

lostman [ Pretorianin ]

Haha kategoria "mirencjumy" - kapitalne!

Pierwsza kategoria do wyłączenia by byla :D

01.09.2010
12:06
[14]

PatriciusG. [ Legend ]

Może mu zabił postać w Tibi.
To i tak dobrze, że było bez narzędzi...

01.09.2010
12:06
[15]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Ech miał być poważny temat. A wiecie co jest najgorsze? Gdyby ta nauczycielka uderzyła go, to na drugi dzień byliby rodzice ze skargą na nauczycielke...

Ja sobie nie wyobrażam uderzyć nauczyciela...miało się do nich szacunek...


Bez stresowe wychowanie...

01.09.2010
12:07
smile
[16]

Przemo_888 [ Legend ]

Od dziś zatrudniajmy tylko pudzianów.

No a jak. Dzieciaki jakby coś odstawiły, to by im nauczyciele taki spacer farmera urządzili, że hoho.

01.09.2010
12:08
[17]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Pierwsza kategoria do wyłączenia by byla :D

To po kiego się wpisujesz?

01.09.2010
12:09
[18]

lostman [ Pretorianin ]

[17] bo żyję w demokracji i mam takie prawo

01.09.2010
12:09
smile
[19]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Od dziś zatrudniajmy tylko pudzianów.

Oczywiście, to miałem na myśli.

01.09.2010
12:10
[20]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

szalenie wazne jest, aby uczniowie nie bili nauczycieli

01.09.2010
12:11
[21]

Bartesso94 [ Konsul ]

Wziąłbym szczyla i zamknął na tydzień w pokoju, a żywiłbym go tylko chlebem i wodą. Może to by go pokory nauczyło. Acha i skasowałbym mu jeszcze komputer.

Co to są teraz za czasy, że takie rzeczy się dzieją, masakra...

01.09.2010
12:11
[22]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Lukis: nie, to nie mial byc powazny temat.

Powazny temat zaczyna sie mniej wiecej tak:

"Uczen pobil nauczycielke, ktora nie mogla sie bronic bo mialaby odpowiedzialnosc karna za pobicie dziecka."

Mowienie o niedozywionych nauczycielach i silnych dzieciach to zaproszenie do tego co dalej powstalo.

01.09.2010
12:16
[23]

Slasher11 [ Senator ]

Dziwne to prawo. Nad czym tu sądzić? Za taki wybryk z miejsca powinni wsadzić rodziców do więzienia, a dzieciaka do poprawczaka. Z osiągnięciem pełnoletności odpracowywałby swoje winy przy ciężkich pracach fizycznych.

01.09.2010
12:18
[24]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Już ja widzę, co by sie działo, jakby mu nauczycielka nie daj Boże oddała...
Praca w Tesco juz by na nia czekała...

A druga sprawa jest taka, zę co prawda nie wiem, jaka hołota teraz zaludnia gimnazja, ale z moich czasów też pamiętam paru debili. O dziwo na jednych lekcjach robili kompletny burdel, a na innych... cicho, cichuśko... (pozdrawiam panią od chemii :))
Zawsze mi ten przykład przychodzi do głowy, więc wychodzi na to, że skoro rodzice maja wszystko w dupie, to, nawet ze szkoda dla ogólnej atmosfery i i tych normalnych uczniów, którzy chcieliby w fajnego klimatu, trzeba zatrudniać albo konkretne babki, do których hołota czuje respekt ( nie wiem, jak to pani od chemii robiła, bo jędzą jakąś nie była, ot tylko konkretna i surowa, ale raczej dopiero gdy ją mocno wq....ili) albo stare zolzy. Wtedy całe kompania przynajmniej w szkole poczuje mores...

01.09.2010
12:18
[25]

_MaZZeo [ Legend ]

Gdzie byli rodzice ja się pytam??

Gdzie był mirencjum ja się pytam??

a nie sorry, w autobusie.

01.09.2010
12:21
[26]

gracz12301 [ Senator ]

[7]

Dokładnie. Dzieciak myśli, że jak sobie może walić w GTA: San Andreas, IV babcię na ulicy bejsbolem to równie dobrze może za przeproszeniem zaj*bać nauczycielce. Gry to na pewno jeden z dzisiejszych problemów wśród "mniejszej" (czyli jeszcze nie myślącej, że życie to nie GTA) młodzieży. Ale to i tak wina rodziców, nie upilnuje dzieciaka w co gra, co ogląda w telewizji, na komputerze i z kim się zadaje. Najważniejsza dziś jest praca. Taka prawda...

01.09.2010
12:28
[27]

Ragnus [ thrash ]

[26] Jak to nie upilnuje? Trzeba byłoby siedzieć 24/7 poza domem żeby nie upilnować...

01.09.2010
12:32
[28]

gracz12301 [ Senator ]

^ A co to dziś powiedz za problem? Są blokady rodzicielskie w komputerach czy telewizorach. W ostateczności można zabrać kabel zasilający i dawać dziecku kiedy rodzic jest w domu i widzi w co gra. Zawsze jest jakiś sposób. Najważniejsze jest jednak aby wyjść z dzieciakiem, np. w weekend na zakupy, na wycieczkę. Trochę z nim przebywać, a nie tylko dawać mu jeść i 3 zł do szkoły na chipsy.

01.09.2010
12:33
[29]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Nie, to nie jest wina gier, tylko rodziców, którzy wychowują debili od najmłodszych lat. Nie rozmawiaja z nimi, nie tlumaczą, jak należy postępować... No i, owszem, zostawiają przed telewizorem/komputerem i niewykluczone, że taki 4-5 latek ogląda brutalne kreskowki ( ?... ale niech będzie, ze tak jest ) i gra w nieodpowiednie gry. Ale jeśli morduje na ekranie i mamy przyjać, ze przez to mordowanie jest potem taki, jaki jest, to gry muszą na jego psychice odcisnać pietno wtedy, kiedy to rodzice maja jeszcze absolutna kontrole nad tym, czym taki gówniarz sie bawi i co oglada.

Normalne dziecko w wieku 8,9, a tym bardziej 12 lat powinno nie mieć najmniejszy problemów z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości. W innym wypadku to strach im też dawać książki, a nawet klocki lego, bo swiaty w nich kreowane też opierały sie na walce dobra i zła i, co tu duzo mówic, przemocy. Jak zabawa w czterech pancernych...

No chyba,z ę cała dzisiejsza młodzież jest niedorozwinieta...

Ale oczywisćie racje maja i ci którzy twierdzą, zę kiedys też sie dzieciaki bily. i to ostro. Tyle tylko, zę nie tak wiele jak dzis i podejrzewam, ze raczej w gronie tych mniej grzecznych. Fali, kocenia i przemocy fizycznej wobec tych "ciot i frajerów" chyba aż takiej nie było. Jak już, to psychiczna.

01.09.2010
12:34
smile
[30]

mirencjum [ operator kursora ]

Dobra, dobra. Już czas uspokoić i zwrócić uwagę, że sytuacja wydarzyła się w ośrodku wychowawczym.

Trzeba też wyjaśnić sprawę wypowiedzi, że nauczyciel nie może się bronić. Może. Nauczyciel podpisując umowę o pracę przecież nie zrzeka się gwarantowanego prawa do obrony koniecznej. Czyli w obronie własnej może przyiwanić szczylowi, by ten zapadł w śpiączkę wieczystą.

01.09.2010
12:36
[31]

lostman [ Pretorianin ]

a myslałem że w autobusie :/

01.09.2010
12:36
smile
[32]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Aaa... tka to jest, jak sie czyta tylko tendencyjne cytaty mirencjuma, prawda, mirencjum? :D

01.09.2010
12:38
[33]

olivierpack [ Senator ]

12 lat, czy to jeszcze pokolenie JPII czy już tylko JP ?

01.09.2010
16:51
[34]

LooZ^ [ intermarum ]

To pokolenie 12 latkow z problemami. Jak wy chodziliscie do podstawowki to nie bylo w waszej szkole dzieciakow z zaburzeniami psychicznymi? Ja chodzilem do najwiekszej podstawowki w miescie i bylo ich conajmniej kilku.

01.09.2010
16:53
smile
[35]

zoor!n [ Legend ]

Myślisz, że ten dwunastolatek chodzi w garniturze? Skoro dopuścił się tak skandalicznego czynu, to chyba tak, prawda?

01.09.2010
17:23
smile
[36]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

LooZ - Kiedyś piwo smakowało inaczej, politycy byli lepsi, nie było garniturów, a młodzież to cały dzień się uczyła i ewentualnie grała w bierki, szachy oraz warcaby przeprowadzając równocześnie niewidome babcie przez jezdnię. Nie wiedziałeś? A, no tak - gówno widziałeś, boś młody i jeszcze nic nie przeżyłeś. Zapomniałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.