
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Slipknot wraca na scenę.
Cieszycie się?
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
nie
mefsybil [ Legend ]
Ja nie, bo zwyczajnie nie mam z czego, gdyż nie słucham tego zespołu. No chyba, że znowu nagrają fajną płytą, bo już któryś raz na tym forum powtarzam, że "All Hope Is Gone" jest dobre i jedyne, które jestem wstanie przekłnąć w całości :))
Mimo wszystko życzę im wszystkiego dobrego.

kali93 [ Isildur ]
Tak, ciesze się:)
_MaZZeo [ Legend ]
Rzeczywiście, zapowiedź płyty która wydana będzie może za 2 lata oznacza powrót na scenę.
Onet i wszystko jasne.