GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Slipknot wraca na scenę.

01.09.2010
11:58
smile
[1]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Slipknot wraca na scenę.




Cieszycie się?

01.09.2010
12:08
[2]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

nie

01.09.2010
12:16
[3]

mefsybil [ Legend ]

Ja nie, bo zwyczajnie nie mam z czego, gdyż nie słucham tego zespołu. No chyba, że znowu nagrają fajną płytą, bo już któryś raz na tym forum powtarzam, że "All Hope Is Gone" jest dobre i jedyne, które jestem wstanie przekłnąć w całości :))
Mimo wszystko życzę im wszystkiego dobrego.

01.09.2010
12:30
smile
[4]

kali93 [ Isildur ]

Tak, ciesze się:)

01.09.2010
12:37
[5]

_MaZZeo [ Legend ]

Rzeczywiście, zapowiedź płyty która wydana będzie może za 2 lata oznacza powrót na scenę.

Onet i wszystko jasne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.