
Lysack [ Przyjaciel ]
Pilne pytanie do osób z Gdańska!
Kto jest chętny na piwo?
Wyruszyłem wczoraj na stopa i wylądowałem w Gdańsku. Jestem wolny do wieczora i chętnie spotkałbym się z kimś :D Aktualnie czekam na otwarcie Browarni.
Jestem na starym mieście między dworcem głównym, a ul. Długą.
Jeśli ktoś ma trochę czasu i chęci to zapraszam - najlepiej kontaktować się telefonicznie lub smsem - mój nr: 697-426-900
:)

Lysack [ Przyjaciel ]
to może jakiś miejscowy napisze chociaż co warto zwiedzić, tak żeby nie jeździć tramwajami ani innymi takimi?
Ragnus [ thrash ]
Chętnie bym się spotkał, ale dzisiaj jadę po kociaka do gdyni. Zwiedź muzeum bursztynu, dwór artusa, żurawia, pojedź do oliwy do parku oliwskiego (Tramwaj 5) i zwiedź tamtejsze muzea i katedrę oliwską. I przejdź się po parku, na prawdę piękny. A potem na plażę :) Z dworca PKP dojedziesz tramwajem 3
Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]
na westerplatte pojedz :) kosciol Mariacki zobacz
|kszaq| [ Legend ]
żurawia, pojedź do oliwy do parku oliwskiego (Tramwaj 5)
Od kiedy piątka jedzie spod dworca głównego do oliwy :) ? Jak już to 11 i 12