GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pilne pytanie do osób z Gdańska!

01.09.2010
11:54
smile
[1]

Lysack [ Przyjaciel ]

Pilne pytanie do osób z Gdańska!

Kto jest chętny na piwo?

Wyruszyłem wczoraj na stopa i wylądowałem w Gdańsku. Jestem wolny do wieczora i chętnie spotkałbym się z kimś :D Aktualnie czekam na otwarcie Browarni.
Jestem na starym mieście między dworcem głównym, a ul. Długą.
Jeśli ktoś ma trochę czasu i chęci to zapraszam - najlepiej kontaktować się telefonicznie lub smsem - mój nr: 697-426-900
:)

01.09.2010
12:28
smile
[2]

Lysack [ Przyjaciel ]

to może jakiś miejscowy napisze chociaż co warto zwiedzić, tak żeby nie jeździć tramwajami ani innymi takimi?

01.09.2010
12:30
[3]

Ragnus [ thrash ]

Chętnie bym się spotkał, ale dzisiaj jadę po kociaka do gdyni. Zwiedź muzeum bursztynu, dwór artusa, żurawia, pojedź do oliwy do parku oliwskiego (Tramwaj 5) i zwiedź tamtejsze muzea i katedrę oliwską. I przejdź się po parku, na prawdę piękny. A potem na plażę :) Z dworca PKP dojedziesz tramwajem 3

01.09.2010
12:32
[4]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

na westerplatte pojedz :) kosciol Mariacki zobacz

01.09.2010
12:46
[5]

|kszaq| [ Legend ]

żurawia, pojedź do oliwy do parku oliwskiego (Tramwaj 5)

Od kiedy piątka jedzie spod dworca głównego do oliwy :) ? Jak już to 11 i 12

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.