koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Oglaf: komiksy fantasy 18+ :)
Nie wiem czy znacie Oglafa, jak nie znacie to warto poznac :)
Polecam od poczatku :) powiedzmy ze komiksy dla doroslych, o ile narysowany penis w dzisiejszych czasach moze jeszcze jakakolwiek mlodziez razic ;)
Niektore troche zboczone, inne troche po bandzie ;)
Ten jest po bandzie:
koniecznie z epilogiem:

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
"cumsprite" jest przegiete

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
No co jak co, ale Oglafa trudno nie znać.
koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Ja nie znalem jeszcze do niedawna, sam sie dziwie jak to sie moglo stac :)
Jak macie rownie wykrecony fajne komiksy to rzucta sie linkami :)
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
No, może nie będzie to taki poziom jak Oglaf, ale polecam poczytać:
K.O.P.S
Hell Hotel
Bug City
I i Illustratora
(jeden z najbardziej poje*** komiksów, jakie czytałem/czytam)
wojtul [ Generaďż˝ ]
Zajebiste

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Całkiem całkiem ten Oglaf jest, ale za rzadko wychodzi, żeby mi się chciało go na bieżąco oglądać :P Wolę te:

Ogon. [ półtoraken fechten ]
rewelacja :D

sekret_mnicha [ fsm ]
Oglaf - niezłe :)
Ja sam bardzo lubię (prócz Penny Arcade) także Crtl+Alt+Del oraz naszego swojskiego polskiego Dema
Piratos [ Pretorianin ]
Jeden z lepszych komiksów netowych jakie czytałem ^^..
Ogólnie jest świetne

Ogon. [ półtoraken fechten ]
Dobre są teksty pod obrazkami (pod w sensie pod spodem, a nie poniżej), jeśli mamy wolne łącze i dosyć szybko wciśniemy esc, np:
"I think 'assassin' has room for one extra 'ass'
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Mocne :D

zoloman [ Legend ]
Komiksy Zernsa są w pytkę :)