GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oglaf: komiksy fantasy 18+ :)

01.09.2010
11:51
[1]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Oglaf: komiksy fantasy 18+ :)

Nie wiem czy znacie Oglafa, jak nie znacie to warto poznac :)

Polecam od poczatku :) powiedzmy ze komiksy dla doroslych, o ile narysowany penis w dzisiejszych czasach moze jeszcze jakakolwiek mlodziez razic ;)



Niektore troche zboczone, inne troche po bandzie ;)

Ten jest po bandzie:


koniecznie z epilogiem:

01.09.2010
11:58
smile
[2]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

"cumsprite" jest przegiete

01.09.2010
12:01
smile
[3]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

No co jak co, ale Oglafa trudno nie znać.

01.09.2010
12:02
[4]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Ja nie znalem jeszcze do niedawna, sam sie dziwie jak to sie moglo stac :)

Jak macie rownie wykrecony fajne komiksy to rzucta sie linkami :)

01.09.2010
12:06
[5]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

No, może nie będzie to taki poziom jak Oglaf, ale polecam poczytać:

K.O.P.S


Hell Hotel


Bug City


I i Illustratora
(jeden z najbardziej poje*** komiksów, jakie czytałem/czytam)

01.09.2010
12:08
[6]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Zajebiste

01.09.2010
12:08
smile
[7]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Całkiem całkiem ten Oglaf jest, ale za rzadko wychodzi, żeby mi się chciało go na bieżąco oglądać :P Wolę te:




01.09.2010
12:24
smile
[8]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

rewelacja :D

01.09.2010
12:53
smile
[9]

sekret_mnicha [ fsm ]

Oglaf - niezłe :)

Ja sam bardzo lubię (prócz Penny Arcade) także Crtl+Alt+Del oraz naszego swojskiego polskiego Dema

01.09.2010
13:04
[10]

Piratos [ Pretorianin ]

Jeden z lepszych komiksów netowych jakie czytałem ^^..

Ogólnie jest świetne

01.09.2010
13:40
smile
[11]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Dobre są teksty pod obrazkami (pod w sensie pod spodem, a nie poniżej), jeśli mamy wolne łącze i dosyć szybko wciśniemy esc, np:

"I think 'assassin' has room for one extra 'ass'

01.09.2010
13:44
[12]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Mocne :D

01.09.2010
14:09
smile
[13]

zoloman [ Legend ]

Komiksy Zernsa są w pytkę :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.