
Ziom Pospolity [ Pretorianin ]
Diss na Ciocię Asie !
10 latka dissuje ciocię !

AIDIDPl [ PC-towiec ]
Na info GG jest o tym pisane...

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Czekamy na odpowiedź cioci ;]
Ziom Pospolity [ Pretorianin ]
nie wiem, nie używam gg :)
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
było

hctkko [ Key of Awesome ]
<<<
ten kto pisał tekst jest geniuszem :D

M'q [ Schattenjäger ]
Hit:D

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Widzę, że nowy Peja nam wyrasta.

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
MEGA. Kiedy wydaje płytę ta MC Mała?
Bartesso94 [ Konsul ]
Co to się dzieje, już taka mała dziewczynka dissuje :D

dekota [ Konsul ]
Widziałem to... Ale, 'Mała' ma talent - next peja ;d

Fett [ Avatar ]
Masakra:D

Ziom Pospolity [ Pretorianin ]
a to jest klasyka :)
hahaha xD

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
[13]
Paszczury teraz nagrywają? Do lodówek wracać pasztety!

ALI3N_PL [ Konsul ]
xD

DjMasakras [ Chor��y ]
brrr:)

HoMeR [ Man with dragonov ]
Amen
O_RLY [ Pretorianin ]
O ku*wa...

aterazione [ Senator ]
Mi tam się podoba...bo śmieszne :)
[13] A to już nie :(
Dell` s [ d-_-b ]
Heh. Dobre. :D
O_RLY [ Pretorianin ]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Diss na ciocię. Ło matko, ale jazda! Czujecie ten flow? Aha, aha, yo, yo.
Sprawdź to dzieciaku!

Przemo_888 [ Legend ]
MC Terminator to ona nie jest, ale ładnie pocisnęła ciotuchnę.

bartek [ Legend ]
10/10
Zdychaj Aśka.