GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

warcraft 3 szukam mapy

01.09.2010
11:38
smile
[1]

Obligator [ Pretorianin ]

warcraft 3 szukam mapy

Witam!
Szukam mapy na multi. Już wyjaśniam o co chodzi. Kiedyś grałem z kumplami na mapie , która na początku swojej nazwy miała coś jak słowo Envo (chyba tak, ale mogę się mylić). Na początku jest standardowo wybieranie bohaterów, którzy stoją w dużym kółku, a następnie trzeba się jak najdłużej utrzymać bo z jednego końca mapy (mapa jest podłużna) z dwóch portali wychodzą falami potwory z coraz to większym poziomem.

I tu stawiam pytanie czy ktoś coś możne kojarzy i mi pomoże?

01.09.2010
11:40
[2]

BlackBolt [ Senator ]

DotA.

01.09.2010
13:09
smile
[3]

Obligator [ Pretorianin ]

nie dota bo aktualnie w nią gram, a poza tym w docie nie ma portali :P

edit.
ok w końcu znalazłem, nazywa się Enfo's Team Survival

01.09.2010
13:19
smile
[4]

maciek9873 [ Pretorianin ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.