
Obligator [ Pretorianin ]
warcraft 3 szukam mapy
Witam!
Szukam mapy na multi. Już wyjaśniam o co chodzi. Kiedyś grałem z kumplami na mapie , która na początku swojej nazwy miała coś jak słowo Envo (chyba tak, ale mogę się mylić). Na początku jest standardowo wybieranie bohaterów, którzy stoją w dużym kółku, a następnie trzeba się jak najdłużej utrzymać bo z jednego końca mapy (mapa jest podłużna) z dwóch portali wychodzą falami potwory z coraz to większym poziomem.
I tu stawiam pytanie czy ktoś coś możne kojarzy i mi pomoże?
BlackBolt [ Senator ]
DotA.

Obligator [ Pretorianin ]
nie dota bo aktualnie w nią gram, a poza tym w docie nie ma portali :P
edit.
ok w końcu znalazłem, nazywa się Enfo's Team Survival

maciek9873 [ Pretorianin ]