GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który z tych telefonów...

01.09.2010
11:30
smile
[1]

mirencjum [ operator kursora ]

Który z tych telefonów...

Który z tych telefonów (doładowanie 50 zł, cena do 100 zł) jest najlepszy, dla 15 letniej dziewczyny. W miarę duży ekran dotykowy, może być klawiatura wysuwana. Pisze dużo sms i słuvha muzyki.

01.09.2010
11:41
[2]

siwy346 [ addicted to music ]

Za dużo wyboru nie ma, więc żeby nie polecać mało udanych ciastek od LG, jest tutaj wybór między Avila i Delfin. Czyli wybór między większy ekran vs sprzętowa qwerty.

Jeśli odrzucisz dotykowy ekran to pokazuje się dobry samsung S5200. Z lepszym aparatem niż oba wyżej podane, i bez tak dobrej baterii jak Avila.
Jeśli z kolei dorzucimy do wyjściowej kwoty 50zł to można patrzeć na Nokię 6303. Dość udany solidny model. Oba modele nie mają problemy z muzyką:)

01.09.2010
11:45
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

siwy346 --> Mi się podoba Delphi, ale podobno jego wykonanie przypomina zabawkę. Jest bardzo kiepskiej jakości. Prawda to? Wiesz coś o tym?

01.09.2010
11:50
[4]

siwy346 [ addicted to music ]

Nie ma źle, oczywiście jakbyś się bardzo uparł to i obudowa lekko zatrzeszczy, ale generalnie wszystko spasowane dobrze, cała konstrukcja jest solidna i nie trzeba się bać, ze coś zaraz odleci. Stosunek jakości do ceny stoi ostatnio u Samsunga na wysokim poziomie:)

Na początek dobrze by było zainwestować w folię na ekran.

01.09.2010
12:00
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

siwy346 --> Dzięki! Czyli nie rozwali się po trzech miesiącach?

01.09.2010
12:02
[6]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

mirencjum - w google nic nie było o tych telefonach?

01.09.2010
12:10
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

Jak będziesz nim rzucał, kopał go czy ciągał za sobą to i ze 2 lata przetrwa.

01.09.2010
12:25
[8]

titanium [ Legend ]

A ja bym Delphi stanowczo odradzał. Choć ogólnie slidery samsunga mają świetne wykonanie i nie rozpadną się łatwo, to to co jest w tym telefonie nie ma praktycznie nic wspólnego ze sprzętową qwerty, jest formą jej podróbki bardzo mało użytecznej. Oczywiście polecam to samemu i osobiście sprawdzić. Zawsze może trafić się dziwny przypadek że komuś się spodoba, nie mniej dla mnie to to jest zupełną pomyłką. O wiele lepszym wyborem w tej cenie jest Avila której wirtualna qwerty paradoksalnie sprawdzi sie nawet lepiej a przynajmniej nie gorzej, a telefon ma o wiele większy ekran i gps. Ekran Delphi to spory minus a gps się przydaje, szczególnie że samsungi mają go o świetnej jakości. To znaczenie ciekawszy wybór. Cookie z kolei to półeczka niżej.

Foli na ekran z kolei nie polecam, imho zupełnie zbędna, więcej z nich szkód niż pożytku :)

01.09.2010
12:29
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

titanium --> Avilla? A inne z tego linka?

01.09.2010
12:32
[10]

siwy346 [ addicted to music ]

A idź Pan z takim Gps'em na javie:P
Nie ma co pchać się Avile GPS jak w ofercie jest zwykła i do tego tańsza.

01.09.2010
12:58
[11]

titanium [ Legend ]

mirencjum --> nie widze tam nic innego ciekawego, jednie zwraca uwagę HTC Smart (ma 3g, choć nie ma gps i nieco mniejszy ekran) i nad nim warto by się zastanawiać - ja sam jednak tego modelu w ogóle nie znam i na oczy nie widziałem.

siwy346 --> a tak konkretnie, co nie pasuje Ci w gps na Javie :) Bo mam z lekka wrażenie że nie bardzo wiesz o czym mówisz :)

01.09.2010
13:09
smile
[12]

No,Luke | your father!! [ Capitan Price ]

Hmmmm, według mnie najlepszy będzie HTC Smart. Sam go mam i jestem BARDZO zadowolony z niego. Ma latarkę i inne pierdoły, bardzo dobrze odtwarza muzykę i filmy. Jest flesz. Zdjęcia dobrej jakości. cena widzę 169 zł ,ale ten jest według mnie najrozsądniejszy.

01.09.2010
13:19
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

HTC Smart? Może i warto dołożyć parę złotych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.