GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycena Xbox'a 360

01.09.2010
10:36
smile
[1]

kakeshi89 [ Pretorianin ]

Wycena Xbox'a 360

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć ile mogę dostać za konsole M$. Jest to wersja Premium Falcon (nieprzerabiana, bezawaryjna, 100% sprawna, jeszcze rok gwarancji na RROD) z dyskiem 250GB, dwoma padami, headsetem (o wiele lepszym od standardowego), zestawem Play & Charge, Cooling Adapterem.

Do konsoli dorzucam:
Resident Evil 5
Halo Wars PL
Halo 3
Halo ODST
Gears of War
Gears of War 2 PL
The Orange Box
GTA 4
N4S Undercover
Mass Effect PL
Risen
Pure
Lego Batman

Na dysku dodatkowo pełne wersje:
Alien Bread
Castle Crashers
Dash of Destruction
Hexic HD
Serious Sam HD
Shadow Complex
Trials HD

Proszę więc o wasze propozycje cenowe.

01.09.2010
11:25
smile
[2]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Z tysiąc może być. Zwłaszcza gry są sporo warte. Proponuję 1000 zł.

01.09.2010
12:06
[3]

fisherfighter [ Movie Producer ]

1000 zł? Aha... Podlicz sobie te wszystkie gry ile cie kosztowały, dodaj cenę Xboxa i odejmij jakieś 25% z tej ceny co ci wyjdzie. To tak mniej więcej będziesz miał cenę

01.09.2010
12:08
[4]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Konsola jakieś 6 stówek. Gierki sprzedaj oddzielnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.