MastaX [ Cliff Of Moher ]
Oddam konto w dobre rece....
Chodzi dokladnie o Plemiona swiat 39, 70 wiosek, plemie jest na 1 miejscu na swiecie...
Slasher11 [ Senator ]
Lepiej tego nie rób, bo na 90% osoba której oddasz konto opchnie je na Allegro.
MastaX [ Cliff Of Moher ]
to mozna tak...

Kompo [ Legend ]
No to biorę, ile można wziąć za takie konto? ;)
MastaX [ Cliff Of Moher ]
heheh 5 zeta heheh niech wystawiaja...
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Ja mógłbym wziąść, gram w plemionai na pewno nie pójdzie na opych.
Jakby co ślij tu : [email protected]
MastaX [ Cliff Of Moher ]
jak cos to na gg dawac
Slasher11 [ Senator ]
Pierwszy troll już jest.
BTW jeśli mogę spytać, czemu kończysz każde zdanie wielokropkiem? :)
Shaggeh [ Pretorianin ]
Moze jest smutny...
gruby300 [ Konsul ]
2616292 MI ODDAJ!!! lub skype paladyn300

MastaX [ Cliff Of Moher ]
z tymi kropkami tak jakos mam...

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
dobra, nvm
Ty, jak jeszcze masz to konto, to pisz do mnie - 7360694. Mogę ci się odwdzięczyć rs premium na 12h