GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oddam konto w dobre rece....

01.09.2010
10:35
[1]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

Oddam konto w dobre rece....

Chodzi dokladnie o Plemiona swiat 39, 70 wiosek, plemie jest na 1 miejscu na swiecie...

01.09.2010
10:37
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Lepiej tego nie rób, bo na 90% osoba której oddasz konto opchnie je na Allegro.

01.09.2010
10:38
[3]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

to mozna tak...

01.09.2010
10:40
smile
[4]

Kompo [ Legend ]

No to biorę, ile można wziąć za takie konto? ;)

01.09.2010
10:41
[5]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

heheh 5 zeta heheh niech wystawiaja...

01.09.2010
10:42
[6]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Ja mógłbym wziąść, gram w plemionai na pewno nie pójdzie na opych.
Jakby co ślij tu : [email protected]

01.09.2010
10:42
[7]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

jak cos to na gg dawac

01.09.2010
10:43
[8]

Slasher11 [ Senator ]

Pierwszy troll już jest.

BTW jeśli mogę spytać, czemu kończysz każde zdanie wielokropkiem? :)

01.09.2010
10:50
[9]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Moze jest smutny...

01.09.2010
11:20
[10]

gruby300 [ Konsul ]

2616292 MI ODDAJ!!! lub skype paladyn300

01.09.2010
11:55
smile
[11]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

z tymi kropkami tak jakos mam...

01.09.2010
14:05
smile
[12]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

dobra, nvm

Ty, jak jeszcze masz to konto, to pisz do mnie - 7360694. Mogę ci się odwdzięczyć rs premium na 12h

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.