GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia II

01.09.2010
10:05
smile
[1]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Mafia II

Czy odpali mi na moim pctuniu? Mam dwurdzeniowy 2,2 GHz E 4500 i GF 9500 GT. Nie jest to mocarz ale Mass E. II i Bad Company II ,,idą" super

01.09.2010
10:22
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Pójdzie.

01.09.2010
10:23
[3]

Bartesso94 [ Konsul ]

Powinno pójść. :)

01.09.2010
10:26
smile
[4]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

No właśnie, powinno a jak by co to ponad 120 zł w plecy, ale dzięki.

01.09.2010
10:27
smile
[5]

ProTyp [ For the Horde! ]

Spokojnie pójdzie, i to z całkiem niezłym FPS ;).

01.09.2010
10:32
[6]

Bartesso94 [ Konsul ]

Hej, jakby co to ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, ja mam intel dual core e6300, ramu 4gb, a kartę geforce 9600GT 1024mb. Gra mi chodzi na maksymalnych i prawie w ogóle się nie podcina. :)

01.09.2010
10:34
[7]

bisfhcrew [ Bis ]

Ludzie, po co są wydawane darmowe demka gier ?
Pobierz demo i sam się przekonaj jak ci będzie działać.

01.09.2010
10:59
[8]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Może ma słabe łącze

01.09.2010
11:31
[9]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Pójdzie na max. detalach bez AGEA ! Jak byłem wczoraj u kumpla to miał ok.50 fps na 9500GT 3 GB Ram i E7200 2,5-2x ( Coś takiego nie pamiętam)

01.09.2010
14:26
smile
[10]

ProTyp [ For the Horde! ]

prawie w ogóle się nie podcina.

Sadysta :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.