
JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Mafia II
Czy odpali mi na moim pctuniu? Mam dwurdzeniowy 2,2 GHz E 4500 i GF 9500 GT. Nie jest to mocarz ale Mass E. II i Bad Company II ,,idą" super
PitbullHans [ Legend ]
Pójdzie.
Bartesso94 [ Konsul ]
Powinno pójść. :)

JÓZEK2 [ Pretorianin ]
No właśnie, powinno a jak by co to ponad 120 zł w plecy, ale dzięki.

ProTyp [ For the Horde! ]
Spokojnie pójdzie, i to z całkiem niezłym FPS ;).
Bartesso94 [ Konsul ]
Hej, jakby co to ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, ja mam intel dual core e6300, ramu 4gb, a kartę geforce 9600GT 1024mb. Gra mi chodzi na maksymalnych i prawie w ogóle się nie podcina. :)
bisfhcrew [ Bis ]
Ludzie, po co są wydawane darmowe demka gier ?
Pobierz demo i sam się przekonaj jak ci będzie działać.
SwiXen [ Generaďż˝ ]
Może ma słabe łącze
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Pójdzie na max. detalach bez AGEA ! Jak byłem wczoraj u kumpla to miał ok.50 fps na 9500GT 3 GB Ram i E7200 2,5-2x ( Coś takiego nie pamiętam)

ProTyp [ For the Horde! ]
prawie w ogóle się nie podcina.
Sadysta :D