GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry-Online City, wprowadź się do Paradajsu :P

01.09.2010
08:56
smile
[1]

eMaster [ Centurion ]

Gry-Online City, wprowadź się do Paradajsu :P

1. kliknij w link i dołącz do Gry-Online City


2. napisz komentarz

3. pochwal się znajomym i rodzinie


Gry-Online City, wprowadź się do Paradajsu :P - eMaster
01.09.2010
10:00
smile
[2]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

OK, ale po co się chwalisz swoim ulubionym produktem?

01.09.2010
10:03
smile
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Acha, kolejna badziewna gierka internetowa. Dzięki, marzyłem o tym...

01.09.2010
11:27
[4]

eMaster [ Centurion ]

No proszę, wruciłem z rozpoczęcie roku szkolnego a tu jak narazie mała wieś, do roboty panowie ;)

bezio007[IsBack] ---> bo mam 15 lat i chciałem sobie urozmaicić swoje dotychczasowe życie

Cyber Rekin ---> ale dzieki że kliknołeś w link ;)

01.09.2010
11:46
[5]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

+1, te gry teraz w modzie, ale ich nie lubię.

01.09.2010
11:55
[6]

eMaster [ Centurion ]

matik109 ---> szczerze mówiąc mnie też to nie pociąga, ale kolega mi wysłał a że nie trzeba się rejestrować to zrobiłem tak dla picu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.