
eMaster [ Centurion ]
Gry-Online City, wprowadź się do Paradajsu :P
1. kliknij w link i dołącz do Gry-Online City
2. napisz komentarz
3. pochwal się znajomym i rodzinie

bezio007[IsBack] [ Konsul ]
OK, ale po co się chwalisz swoim ulubionym produktem?

Cyber Rekin [ Sharkee ]
Acha, kolejna badziewna gierka internetowa. Dzięki, marzyłem o tym...
eMaster [ Centurion ]
No proszę, wruciłem z rozpoczęcie roku szkolnego a tu jak narazie mała wieś, do roboty panowie ;)
bezio007[IsBack] ---> bo mam 15 lat i chciałem sobie urozmaicić swoje dotychczasowe życie
Cyber Rekin ---> ale dzieki że kliknołeś w link ;)
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
+1, te gry teraz w modzie, ale ich nie lubię.
eMaster [ Centurion ]
matik109 ---> szczerze mówiąc mnie też to nie pociąga, ale kolega mi wysłał a że nie trzeba się rejestrować to zrobiłem tak dla picu