GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy nie będę wyglądać idiotycznie?

01.09.2010
08:47
[1]

Gromfacer [ Pretorianin ]

Czy nie będę wyglądać idiotycznie?

Dzis rozpoczecie roku, a pada za oknem. Chce zalozyc garnitur i na to kurtke (coś w stylu orialtonu) jednakże marynarka trochę spod niej wystaje. Czy nie będę wyglądać co najmniej dziwnie?

01.09.2010
09:06
[2]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

A masz zamiar wyrywac laski na ulicy?

01.09.2010
09:10
[3]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Mój ubiór na dzisiaj:

Spodnie od garnituru, buty wojskowe Junglówki, koszula, krawat oraz sweterek

01.09.2010
09:11
[4]

Vader [ Legend ]

Kurtke sciągniesz w szatni w szkole, wiec problemu nie ma. A tym jak wygladasz w drodze sie nie przejmuj. Przeciez nie polecisz kupowac plaszcza przeciwdeszczowego na jeden wypad

01.09.2010
09:12
smile
[5]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Właśnie...nie przejmuj się. Kurtkę zdejmiesz...prawdziwy problem to ma Roycewicz

01.09.2010
09:16
[6]

gregoriusek [ Pretorianin ]

powodzenia Roycewicz :)

01.09.2010
09:35
smile
[7]

pablo397 [ sport addicted ]

będziesz wygladać idiotycznie. kwestia czy Ci to po prostu przeszkadza, czy jak patrzac w tv na mlodziez szkolna to kladziesz lache na kwestię eleganckiego wygladu i ubierasz sie po *polskawu*

01.09.2010
09:43
smile
[8]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

A skąd wziąłeś orialton (ortalion!!) To zabytek minionej epoki, niegdyś źródło pożądania zwolenników szeleszczącego kompletu. Zakupy się udały: beret, szwedka i sandały. Beret i szwedka z ortalionu były ma się rozumieć, powiedział prosiaczek!

01.09.2010
09:45
[9]

erton [ Fink ]

Bedziesz, ale jak nie masz nic innego to ubieraj to i olej, 90% ludzi zrobi tak samo, bedziesz starszy to sobie kupisz dobry plaszcz.

01.09.2010
10:39
[10]

Bartesso94 [ Konsul ]

Pamiętam jak mi spod kurtki wystawał garnitur, czułem się trochę skrępowany, ale nikt na to nie zwrócił uwagi. :)

01.09.2010
10:53
smile
[11]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Nie...

01.09.2010
11:41
[12]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Kto w taką ulewę będzie zwracał uwagę jak żeś ty ubrany?

01.09.2010
11:45
[13]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Nie przejmuj się, dziś też się tak ubrałem.

01.09.2010
12:09
smile
[14]

Sizalus [ Senator ]

Jeżeli jesteś już np. w LO i nie zapowiada się, że dużo urośniesz - kup sobie płaszcz. Przydawać się będzie tak czy siak coraz częściej.

BTW czemu do wątków tego typu używasz konta Gromfacer a do reszty działalności na GOLu polak111?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.