GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kojarzy ktoś ten screen?

01.09.2010
08:23
[1]

Slasher11 [ Senator ]

Kojarzy ktoś ten screen?

Jak w tytule >>>

Uprzedzając pytanie - tak, konkurs :D Z tym że jest to jeden z dwóch mi brakujących (na 30 możliwych) więc liczę na was :)


Kojarzy ktoś ten screen? - Slasher11
01.09.2010
09:41
smile
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Nikt nie grał/nie wie?

Jeszcze brakuje mi tego >>


Kojarzy ktoś ten screen? - Slasher11
01.09.2010
09:59
smile
[3]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Oszustwo nie popłaca.

01.09.2010
10:17
[4]

Slasher11 [ Senator ]

[3] już wróciłeś z rozpoczęcia roku? :P


edit: nieaktualne, znalazłem oba screeny :)

01.09.2010
11:28
smile
[5]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

hehe zabawne screeny...

01.09.2010
11:51
[6]

snailes1 [ Konsul ]

Cholera niedawno widziałem to w telewizji ... nie pamietam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.