PeterSo4p [ Legionista ]
Manchester United - match
Witam!
taki niecodzienny wątek, gdyż zwracam się do forumowiczów, a szczególnie do kibiców Manchesteru
United! Jak wiadomo jest nas w Polsce sporo, możemy tu podyskutować o naszej drużynie;) zapraszam też innych kibiców. Jeszcze prośba kto chętny do oglądania meczów w szerszym gronie w pubie w Łodzi, proszę o kontakt !
pozdrawiam
Jamkonorek [ Jandulka ]
Tak z ciekawości, jaki pub ? :)