GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Manchester United - match

01.09.2010
00:36
[1]

PeterSo4p [ Legionista ]

Manchester United - match

Witam!
taki niecodzienny wątek, gdyż zwracam się do forumowiczów, a szczególnie do kibiców Manchesteru
United! Jak wiadomo jest nas w Polsce sporo, możemy tu podyskutować o naszej drużynie;) zapraszam też innych kibiców. Jeszcze prośba kto chętny do oglądania meczów w szerszym gronie w pubie w Łodzi, proszę o kontakt !

pozdrawiam

01.09.2010
00:44
[2]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Tak z ciekawości, jaki pub ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.