GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

7 kanałów Polsatu w Cyfrze. Szykuje nam się fuzja platform?

01.09.2010
00:06
[1]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

7 kanałów Polsatu w Cyfrze. Szykuje nam się fuzja platform?

Zaskakująca nowina, niepoprzedzona żadną kampanią. Trochę dziwne. Bo wydarzenie w świecie telewizji cyfrowej wielkiej wagi. Od dzisiaj już nie tylko Polsat będzie posiadał w swojej ofercie wszystkie podstawowe kanały nadające równocześnie drogą naziemną. Ciekawe co z n. Pozabiera tvn jak tylko skończą się umowy, a może tez wytarguje dla siebie kanały Polsatu. A może jest sygnał do rozpoczęcia fuzji Cyfry z Polsatem? No bo jak wytłumaczyć to, że obyło się bez kampanii reklamowej?

01.09.2010
00:08
[2]

j.a.c.k [ tdcc ]

Ciekawe ile kasy na to wydali... no ale TVN też przecież sprzedaje swoje kanały.

01.09.2010
00:17
[3]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

pomyłka

01.09.2010
00:24
[4]

demon92 [ Konsul ]

Dziwne, na stronie Cyfry ani słowa.

01.09.2010
00:43
[5]

zoor!n [ Legend ]

Jeśli to prawda, to wypada rzec tylko jedno: nareszcie!
Jak dołączą jeszcze kanały sportowe Polsatu, to moim zdaniem C+ będzie miała najlepszą ofertę na rynku i wreszcie ceny będą miały logiczne uzasadnienie.

01.09.2010
08:02
[6]

kluha666 [ Legend ]

Potwierdzam newsa :D Teraz własnie oglądam Miodowe Lata, jak dla mnie wydarzenie roku na rynku satelitarnym. Teraz to C+ ma najlepszą ofertę z wszystkich platform. A pomyśleć, że miałem "brać" CP :D

01.09.2010
08:08
smile
[7]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

jak dla mnie wydarzenie roku na rynku satelitarnym

A od kiedy polsat jest tak świetnym kanałem?

01.09.2010
08:14
[8]

puyol93 [ Pretorianin ]

N rządzi i kropka!

01.09.2010
08:50
[9]

pawloki [ Senator ]


kluha666 nie ty miałeś brać tylko twój tatuś.
puyol93 tak tylko N robi ludzi w buca.

01.09.2010
08:52
[10]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Chyba użytkownikom Cyfry brakowało reklam, że się tak cieszą :P

01.09.2010
09:09
[11]

GBreal.II [ floydian ]

Mam przeczucie, że zbliżający się przetarg na pokazywanie Ekstraklasy może mieć z tym wydarzeniem coś wspólnego (wspólny start do przetargu Canal+ i Polsatu?)

01.09.2010
09:15
[12]

Garbizaur [ Legend ]

Super, Liga Mistrzów i transmisje z wyścigów F1 zawsze się przydadzą. :)

01.09.2010
09:36
[13]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Kurde a w druga strone? Chetnie na polsacie ogladnalbym c+ sport :)

01.09.2010
09:56
[14]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ja już sprawdzałem i są Polsat, Polsat 2, News, Film, Cafe, Play i Jim Jam (czy jakoś tak)

01.09.2010
09:59
[15]

Garbizaur [ Legend ]

[13] pewnie za jakiś czas zadziała to w drugą stronę :)

01.09.2010
10:01
[16]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

Kurde a w druga strone? Chetnie na polsacie ogladnalbym c+ sport :)
Do tego chyba nigdy nie dojdzie. A jeśli już to abonament musiałby znacznie wzrosnąć.

01.09.2010
10:02
smile
[17]

jozef911 [ Konsul ]

Fuck yes, w końcu Formuła 1 i Liga Mistrzów w TV w przyzwoitej jakości. Fantastic news;o

01.09.2010
10:03
[18]

GBreal.II [ floydian ]

pewnie za jakiś czas zadziała to w drugą stronę :)

Ale najprawdopodobniej na poziomie Ale Kino, Planete, Zig-Zap, Kuchnia.tv, Domo i Mini-Mini, a nie C+ :)

01.09.2010
10:05
[19]

Garbizaur [ Legend ]

Jak wprowadzą dodatkowo płatne pakiety, tak jak w C+ to czemu nie? Wszystko imho jest kwestią ceny. :)

01.09.2010
10:10
[20]

_MaZZeo [ Legend ]

Posiadacze Cyfrowego Polsatu mogą poczuć się wydymani.

Niech ktoś poda numery kanałów na Cyfrze gdzie te polsaty są.

edit: nvm nie doczytałem

01.09.2010
10:21
[21]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Ja mam CP i nie czuje sie wydymany :) przeciez zadne kanaly mi nie znikaja, co mi szkodzi ze inni dostaja nowe ktore ja tez mam? a w sumie i tak bralem CP tylko dla Cbeebies :)

01.09.2010
10:24
[22]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Z Nka mam umowe do czerwca, jak do tej pory nie dadza Polsatu to ide na stale do C+, teraz mam tylko multipakiet C+ dla pilki.

01.09.2010
10:30
smile
[23]

karollus [ parek v rohliku ]

Czy ktoś kto ma Cyfre może potwierdzić ? Jak znaleźć Polsat ?

01.09.2010
10:31
[24]

bogi1 [ Go To Sleep ]

karollus ---> No jak włączyłem TV to była automatyczna aktualizacja i Polsat się pojawił jest na 7.

01.09.2010
10:35
[25]

gruby300 [ Konsul ]

NO JA tez mam polsat kurde jak ja sie zdziwilem. Wreszcie bede mogl ogladac miodowe lata w lepszej jakosci bo wczesniej polsat mialem na antenie siatkowej.

01.09.2010
10:35
smile
[26]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Jestem posiadaczem Cyfrowego Polsatu i czuję się wydymany...

01.09.2010
10:53
[27]

Damianw2 [ Pretorianin ]

Nie wierzę że ludzie z Polsatu są tak głupi i za darmo oddają 7 swoich kanałów.Myślę że wkrótce w CP też pojawi się coś ze stajni Cyfry+.

01.09.2010
10:55
smile
[28]

Qverty™ [ Legend ]

W takim razie ja w mojej ofercie CP chce canal+

Bo czuje się jawnie wydymany i to w dupsko...

01.09.2010
10:55
smile
[29]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Jestem posiadaczem Cyfrowego Polsatu i czuję się wydymany...

Wkrótce Canal + też na pewno zagości w Cyfrowym Polsacie

01.09.2010
10:58
[30]

Damianw2 [ Pretorianin ]

Ja liczę na Orange Sport w CP.Tym bardziej że Polsat ma podobno dodać do oferty jakiś kanał sportowy.

01.09.2010
10:59
[31]

Qverty™ [ Legend ]

[30] Przeciez CP ma w swojej ofercie Orange Sport. Przynajmniej ja miałem jak w promocji odblokowali mi wszystkie kanały na 3 miesiące.

Ale na OS nic ciekawego nie było. Ciągle wiadomosci i to głównie z ligii francuskiej.

01.09.2010
11:00
[32]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

01.09.2010
11:02
[33]

Damianw2 [ Pretorianin ]

Qverty - Cyfrowy Polsat ma w ofercie Orange Sport Info. Orange Sport ma w ofercie NBA,polską Ekstraklasę,ligę francuską,portugalską.

01.09.2010
11:08
[34]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Jestem abonentem N, więc nie robi mi to żadnej różnicy. Jednakże są to b.dobre wieści. Abonenci C+ cieszcie się !

01.09.2010
11:17
smile
[35]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Jakież to szczęście, że mam kablówkę.

01.09.2010
11:25
[36]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

DVB-T idzie wielkimi krokami, więc polsat zawczasu sprzedał swoje "śmieciowe" kanały cyfrze, póki jeszcze były coś warte. Jedynym wartym uwagi kanałem jest sam Polsat, na pozostałych nie ma absolutnie nic do oglądania. Jedyne dobre kanały tematyczne polsatu, to kanały sportowe, a te wciąż są na wyłączność w CP.

Zresztą z mojej perspektywy niewiele się zmienia. Dla tematycznych i HD mam N, a na drugim TV pakiet mini polsatu dla podstawowych kanałów. Jak będzie dostępna DVB-T, to z pakietu mini po prostu zrezygnuję.

Cyfra plus jest zdecydowanie zbyt droga i nie licząc sportu ma gorszą ofertę od N. Brak Discovery HD kompletnie ją dyskwalifikuje.

01.09.2010
11:32
[37]

Mortan [ ]

wciąż są na wyłączność w CP.


No chyba nie bardzo bo zarowno CP jak i C+ udostepnia swoje kanaly sportowe kablowkom, Polsat Sporty sa zazwyczaj w standardzie, za C+ sport trzeba placic dodatkowo.

01.09.2010
11:38
[38]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

E tam Polsat Play wieczorami ma ciekawe programy :)

01.09.2010
11:49
[39]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Mortan--> Kablówki nie są bezpośrednią konkurencją dla platform satelitarnych. Nie dość, że bardzo mało osób jest w zasięgu TV kablowych, to w dodatku wielu z nich nie ma możliwości zainstalowania anteny satelitarnej, a tym samym jest skazana na tą jedyną kablówkę.

01.09.2010
11:58
[40]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Pamiętajmy jednak, że sieci kablowe też się rozwijają. Ja u siebie mam 6 kanałów C+, oba Polsaty, Play, Cafe, Sport, Sport2 i Futbol. Do tego Pakiet HBO z 4 kanałami. Ogólnie okolice 130 kanałów i placę naprawdę rozsądne pieniądze.

01.09.2010
12:49
[41]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Sam mam CP, a jakoś nie czuję się wydymany. Czekam na Ale Kino:)

Sam Polsat pewnie w końcu trafi do n (podobno będzie musiał, bo władza go do tego zmusi;)) Ciekawe, że Polsat jednego dnia udostępnił aż 6 pozostałych kanałów. Wcale nie takich śmieciowych. Szczególnie jeśli chodzi o Polsat News. Mi on dużo bardziej opowiada, niż tvn24.

01.09.2010
13:57
smile
[42]

karollus [ parek v rohliku ]

nieaktualne.

01.09.2010
14:04
smile
[43]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

karollus ---> co nieaktualne?

edit: naucz się pisać "edit" po edycji posta!

01.09.2010
16:49
[44]

zoor!n [ Legend ]

Jasne jest, iż sam Polsat to nic nadzwyczajnego, bo można go oglądać w przyzwoitej jakości choćby z DVB-T. Aczkolwiek, włączenie go do oferty C+ to o tyle dobra wiadomość, że przełączanie się z dekodera na TV naziemną coby sprawdzić, co jest aktualnie na antenie nie jest zbytnio wygodne.
Poza tym, daję też szansę Polsatowi News. TVN24 czasami plecie takie bzdury, że szkoda na to patrzeć, więc będzie alternatywa (o TVP Info, to nie ma co nawet wspominać).

Mimo wszystko, ziszczeniem marzeń będzie włączenie do oferty C+ kanałów sportowych z grupy Polsatu i na to najbardziej czekam.

01.09.2010
16:53
[45]

Bibkowicz [ whore ]

Właśnie dziś rano zobaczyłem, obejrzałem koło 14 kiepskich na polsat 2, nie słyszałem że mają tak zrobić... ;]

01.09.2010
17:11
[46]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

jako abonent CP liczę, że teraz CP dorzuci do swojej oferty jakieś kanały, które póki co są tylko w Cyfrze +, na. ZigZap ;)

01.09.2010
18:06
[47]

Orrin [ Najemnik ]

Ser ----> czyzbys liczyl na Hyper? ;)

chyba jedyny program oprócz Comedy Central który oglądam

01.09.2010
18:22
[48]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

LOL??

To teraz prócz tego, że mają ligę angielską(którą się fascynuję) włoską, francuską, NBA, dojdzie im jeszcze LM na Polsacie?? No to ładnie... Czas chyba zmienić Polsat na Cyfrę. Siatkówką się nie interesuje, tak więc to byłaby dobra decyzja.

01.09.2010
18:28
[49]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

Orrin -> wręcz przeciwnie, liczę właśnie na ZigZap :D

01.09.2010
18:30
smile
[50]

Regis [ ]

No to odpadły mi dwa ostatnie "telewizyjne problemy":
1. Oglądanie LM w marnym SD
2. Oglądanie F1 w marnym SD
;)

Fakt - Polsatu Sport nie ma, ale to już pikuś. Dzięki C+Sport i tak za dużo siedzę przed TV oglądając Premiership i Primera Division, więc jakoś przeżyję tylko jeden mecz LM w kolejce ;)

01.09.2010
18:45
[51]

GBreal.II [ floydian ]

Jasne jest, iż sam Polsat to nic nadzwyczajnego, bo można go oglądać w przyzwoitej jakości choćby z DVB-T

Szokującą informacją dla niektórych może być fakt, że DVB-T NIE jest dostępne w całej Polsce. Jeszcze bardziej szokujące może być to, że nie mówię tutaj o maleńkich dziurach zabitych dechami pośrodku niczego, tylko m.in. o dziurze zabitej dechami pośrodku niczego liczącej grubo ponad 700 000 mieszkańców. I nie jest to jedyna taka dziura...

01.09.2010
18:47
smile
[52]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

Ja mam 20 czeskich kanałów w dvb-t, 0 ZERO polskich

01.09.2010
19:01
smile
[53]

zoor!n [ Legend ]

GBreal.II --> Jeśli robisz mi zarzut z tego, iż Łódź (bo chyba o tym mieście piszesz) nie ma jeszcze DVB-T, to bardzo mi przykro, ale nie do mnie z tym problemem. Spokojnie, za rok będziecie mieli :)

01.09.2010
19:14
[54]

GBreal.II [ floydian ]

zoor!n -> Nie robię Tobie zarzutów, że gdzieś jest DVB-T a gdzie indziej go nie ma. Ale pisanie o dostępności jakiegokolwiek polskiego kanału w DVB-T podczas nieformalnych testów, przeprowadzanych z nadajników, które można policzyć na palcach jest jak powiedzieć, że gry na Steamie są tanie (bo są - niektóre, czasami; generalnie - nie).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.