GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bardzo ważne pytanie dot. Mafii 2

31.08.2010
23:56
[1]

Karule [ Konsul ]

Bardzo ważne pytanie dot. Mafii 2

Jakie jest zakończenie? :D Strasznie mnie to ciekawi, a na razie nie mogę kupić gry.
Będę wdzięczny ;d

01.09.2010
00:11
smile
[2]

Konrad312 [ Konsul ]

I chcesz sobie zepsuć zabawę tylko dlatego że nie możesz jeszcze jej kupić?

01.09.2010
00:13
[3]

napster92 [ Why so serious?! ]

Ucięte...

01.09.2010
00:14
[4]

Łyczek [ Legend ]

Wpisz sobie na YT "Mafia 2 Last Mission The End" i zobaczysz.

01.09.2010
00:14
[5]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

W "pełnej wersji" Mafii 2 nie ma zakończenia. Jest malutka scenka, która się urywa i na pewno ma dalszy ciąg... tylko trzeba będzie niedługo zapłacić, by ją zobaczyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.