GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1 godzina i dzien szkoły

31.08.2010
23:02
smile
[1]

pieciax11 [ Junior ]

1 godzina i dzien szkoły

ja to pierdole w następnym tygodniu wagary

31.08.2010
23:03
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jutro też traktuj jako wolny, pójdziesz na 30min i luz

31.08.2010
23:04
smile
[3]

Max_101 [ Mów mi Max ]

56 minut i koniec głupich wątków ...

31.08.2010
23:05
[4]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Przeżywacie to jak mrówka okres...
Szkoła to szkoła, a ja jutro na 17 godzin do pracy i kto tu ma się gorzej ???

31.08.2010
23:08
[5]

pieciax11 [ Junior ]

jak chcesz miec kase to idziesz do roboty na 17

31.08.2010
23:09
[6]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

pieciax11 ---> Cwaniaczek z ciebie...

31.08.2010
23:10
[7]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

1 września to nie Dzień Szkoły.

31.08.2010
23:24
smile
[8]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Zamiast się cieszyć, że w końcu zobaczysz ludzi z klasy, oderwiesz się od komputera, pograsz w coś na WF-ie... ech.

Lata szkolne, to piękne lata. Ja nigdy nie jęczałem z powodu kończących się wakacji. Kiedyś też wakacje się inaczej spędzało. Teraz to widzę, że komputer jest odpalany z końcem czerwca i wyłączany 31 sierpnia...

31.08.2010
23:29
[9]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Mi to tam w sumie bez wielkiej różnicy.

31.08.2010
23:31
[10]

PatriciusG. [ Legend ]

Mi to w sumie bez najmniejszej.

A przeżywacie już ten koniec wakacji od miesiąca.
Takie jest życie. Nikt nie powiedział, że ma być lekko, łatwo i przyjemnie.

31.08.2010
23:36
smile
[11]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Po co jutro iść? Chyba, że na piwo, bo obecności i tak nie sprawdzają.

31.08.2010
23:42
[12]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Wreszcie...

01.09.2010
00:00
[13]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

NO I SIĘ ZACZĘŁO!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.