
pieciax11 [ Junior ]
1 godzina i dzien szkoły
ja to pierdole w następnym tygodniu wagary
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Jutro też traktuj jako wolny, pójdziesz na 30min i luz

Max_101 [ Mów mi Max ]
56 minut i koniec głupich wątków ...
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Przeżywacie to jak mrówka okres...
Szkoła to szkoła, a ja jutro na 17 godzin do pracy i kto tu ma się gorzej ???
pieciax11 [ Junior ]
jak chcesz miec kase to idziesz do roboty na 17
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
pieciax11 ---> Cwaniaczek z ciebie...
Tomasij ZaYceV [ Leike ]
1 września to nie Dzień Szkoły.

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Zamiast się cieszyć, że w końcu zobaczysz ludzi z klasy, oderwiesz się od komputera, pograsz w coś na WF-ie... ech.
Lata szkolne, to piękne lata. Ja nigdy nie jęczałem z powodu kończących się wakacji. Kiedyś też wakacje się inaczej spędzało. Teraz to widzę, że komputer jest odpalany z końcem czerwca i wyłączany 31 sierpnia...
Wojduś [ Generaďż˝ ]
Mi to tam w sumie bez wielkiej różnicy.
PatriciusG. [ Legend ]
Mi to w sumie bez najmniejszej.
A przeżywacie już ten koniec wakacji od miesiąca.
Takie jest życie. Nikt nie powiedział, że ma być lekko, łatwo i przyjemnie.

maly_17a [ Generaďż˝ ]
Po co jutro iść? Chyba, że na piwo, bo obecności i tak nie sprawdzają.
.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Wreszcie...
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
NO I SIĘ ZACZĘŁO!