Dr.aska MEN [ Konsul ]
Co mi grozi?!
Przegrałem zakład i musiałem zjeść całą saszetkę pieprzu mielonego CZARNEGO bardzo piecze mnie gardło i mdli mnie czy mogło mi coś przepalić błagam pomocy nikogo nie ma w domu a ja boje się że mi coś się stanie!
ma_ko [ Fanboy Sony ]
[*]

ProTyp [ For the Horde! ]
Umrzesz.
Shaggeh [ Pretorianin ]
To nie samosia.pl
Trelis [ Yarpen Zirgin ]
Wypij dwie szklanki mleka, podobno pomaga na ostre rzeczy.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Miałem kiedyś zakład, ze wypiję łyżkę tabasco. Zygałem i piłem wodę, ale to rzyganie nie było zbyt mądre, bo tylko sobie gardło podrażniłem ...
Ziom91 [ ohjehr ]
Na żywca? Będzie ciężko, ale ja bym zjadł. I nic by mi się raczej nie stało. Twardym trza być a nie miętkim :) A jak z czymś, to z rosołkiem.
Miałem kiedyś zakład, ze wypiję łyżkę tabasco. Zygałem i piłem wodę, ale to rzyganie nie było zbyt mądre, bo tylko sobie gardło podrażniłem ...
Cieniasy z was :P Ja mam od ostrego papu z drugiej strony tak przytępiony smak że radzę nie jeść.
gnoll [ Legend ]
To samo jakbyś się chciał odlać po całodziennym jedzeniu tabasco - ogień, ale z innej strony (przykre wspomnienia...).
Ale generalnie nic ci nie będzie.
EDIT
Myślałem że będę drugi, co za boty z was... O.o

jojo12121212 [ Pretorianin ]
Powolna śmierć w męczarniach.
goodnight sweet prince
[']
DscMati [ Konsul ]
Popij czymś,przepłucz gardło...
[3] Spoiler zmiażdżył :D
kefirek09 [ Senator ]
[*]
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
Napij się mleka
Dr.aska MEN [ Konsul ]
popiłem mlekiem i bierze mnie na rzyganie całe gardło mam czerwone może wezmę holineks
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
[*]
Ziom91 [ ohjehr ]
A o co się zakładałeś idioto? :) Chce wiedzieć, przez co będziesz cierpiał.

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
[*]
Tychowicz [ D'oh ]
Spokojnie, jeszcze kilka godzin i ci przejdzie... na zawsze...
gracz12301 [ Senator ]
W durne zabawy grasz to teraz cierp.
Na wszelki wypadek
Dr.aska MEN [ Konsul ]
o przeskoczenie 2metrowej hopy na dawnhillu
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
[*]Zegnaj.
smokinnhobo [ czolgista ]
Idz spac
PatriciusG. [ Legend ]
Mój znajomy dla zakładu spryskał sobie penisa gazem pieprzowym.
Po 10 minutach robił pompki w kałurzy.

ProTyp [ For the Horde! ]
[22]
Leże i kwicze :D
[27]
Niektórzy jakimś cudem tego nie wiedzą... :O
peterkarel [ DX ARMY ]
R.I.P

Max_101 [ Mów mi Max ]
[22] Myślałem, że tylko ja mam pojebanych znajomych

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
[22]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Boże, przecież wiadomo, że to prowo...

Imak [ Generaďż˝ ]
Lista GOL-owiczów, którzy zakładają tylko prowokacyjne wątki:
Catroot
Dr.aska MEN
Bartesso94 [ Konsul ]
Fajne macie tam zabawy....

JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Cholinex może być tylko zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania ,,bądź" skontaktuj się z... psychiatrą, kuźwa, koniec świata musi być jeżeli są tacy idioci