GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co mi grozi?!

31.08.2010
22:18
[1]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Co mi grozi?!

Przegrałem zakład i musiałem zjeść całą saszetkę pieprzu mielonego CZARNEGO bardzo piecze mnie gardło i mdli mnie czy mogło mi coś przepalić błagam pomocy nikogo nie ma w domu a ja boje się że mi coś się stanie!

31.08.2010
22:19
[2]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

[*]

31.08.2010
22:19
smile
[3]

ProTyp [ For the Horde! ]

Umrzesz.

spoiler start
jednego mniej
spoiler stop



[13]
całe gardło mam czerwone
Skąd wiesz?
Ja mam zielone, coś faktycznie z tobą nie tak.

31.08.2010
22:20
[4]

Shaggeh [ Pretorianin ]

To nie samosia.pl

31.08.2010
22:20
[5]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Wypij dwie szklanki mleka, podobno pomaga na ostre rzeczy.

31.08.2010
22:20
[6]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Miałem kiedyś zakład, ze wypiję łyżkę tabasco. Zygałem i piłem wodę, ale to rzyganie nie było zbyt mądre, bo tylko sobie gardło podrażniłem ...

31.08.2010
22:20
[7]

Ziom91 [ ohjehr ]

Na żywca? Będzie ciężko, ale ja bym zjadł. I nic by mi się raczej nie stało. Twardym trza być a nie miętkim :) A jak z czymś, to z rosołkiem.

Miałem kiedyś zakład, ze wypiję łyżkę tabasco. Zygałem i piłem wodę, ale to rzyganie nie było zbyt mądre, bo tylko sobie gardło podrażniłem ...

Cieniasy z was :P Ja mam od ostrego papu z drugiej strony tak przytępiony smak że radzę nie jeść.

31.08.2010
22:20
[8]

gnoll [ Legend ]

To samo jakbyś się chciał odlać po całodziennym jedzeniu tabasco - ogień, ale z innej strony (przykre wspomnienia...).

Ale generalnie nic ci nie będzie.

EDIT

Myślałem że będę drugi, co za boty z was... O.o

31.08.2010
22:20
smile
[9]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

Powolna śmierć w męczarniach.

goodnight sweet prince

[']

31.08.2010
22:21
[10]

DscMati [ Konsul ]

Popij czymś,przepłucz gardło...

[3] Spoiler zmiażdżył :D

31.08.2010
22:22
[11]

kefirek09 [ Senator ]

[*]

31.08.2010
22:23
[12]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

Napij się mleka

31.08.2010
22:24
[13]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

popiłem mlekiem i bierze mnie na rzyganie całe gardło mam czerwone może wezmę holineks

31.08.2010
22:24
[14]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

[*]

31.08.2010
22:25
[15]

Ziom91 [ ohjehr ]

A o co się zakładałeś idioto? :) Chce wiedzieć, przez co będziesz cierpiał.

31.08.2010
22:27
smile
[16]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

[*]

31.08.2010
22:27
[17]

Tychowicz [ D'oh ]

Spokojnie, jeszcze kilka godzin i ci przejdzie... na zawsze...

31.08.2010
22:28
[18]

gracz12301 [ Senator ]

W durne zabawy grasz to teraz cierp.

Na wszelki wypadek

spoiler start
[*]
spoiler stop

31.08.2010
22:28
[19]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

o przeskoczenie 2metrowej hopy na dawnhillu

31.08.2010
22:30
[20]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[*]Zegnaj.

31.08.2010
22:30
[21]

smokinnhobo [ czolgista ]

Idz spac

spoiler start
Milych snow.
spoiler stop

31.08.2010
22:31
[22]

PatriciusG. [ Legend ]

Mój znajomy dla zakładu spryskał sobie penisa gazem pieprzowym.

Po 10 minutach robił pompki w kałurzy.

31.08.2010
22:33
smile
[23]

ProTyp [ For the Horde! ]

[22]
Leże i kwicze :D

[27]
Niektórzy jakimś cudem tego nie wiedzą... :O

31.08.2010
22:35
[24]

peterkarel [ DX ARMY ]

R.I.P

31.08.2010
22:36
smile
[25]

Max_101 [ Mów mi Max ]

[22] Myślałem, że tylko ja mam pojebanych znajomych

31.08.2010
22:37
smile
[26]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

[22]

31.08.2010
22:38
smile
[27]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Boże, przecież wiadomo, że to prowo...

01.09.2010
10:07
smile
[28]

Imak [ Generaďż˝ ]

Lista GOL-owiczów, którzy zakładają tylko prowokacyjne wątki:
Catroot
Dr.aska MEN

01.09.2010
10:31
[29]

Bartesso94 [ Konsul ]

Fajne macie tam zabawy....

01.09.2010
10:38
smile
[30]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Cholinex może być tylko zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania ,,bądź" skontaktuj się z... psychiatrą, kuźwa, koniec świata musi być jeżeli są tacy idioci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.