GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przejściówka do PC'ta

31.08.2010
22:17
smile
[1]

RazielMad [ Legionista ]

Przejściówka do PC'ta

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje lub czy znacie jakiekolwiek rodzaje przejściówek do PC'ta od pada do PSX'a. Prosił bym pomoc w tej sprawie.

31.08.2010
22:20
[2]

gracz12301 [ Senator ]

03.09.2010
14:57
[3]

RazielMad [ Legionista ]

Dzięki :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.