GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Budweiser w Lidlu

31.08.2010
22:15
smile
[1]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Budweiser w Lidlu

A tak chciałem poinformować forumowiczów, że Lidl ma aktualnie w swojej ofercie Budweisera, piwo które chyba niezbyt łatwo dostać, przynajmniej ja, drugi raz je widze w sklepie :)

A można się przejść i kupić, smakuje bardzooo dobrze ;)

31.08.2010
22:19
[2]

Ziom91 [ ohjehr ]

Budweisera czeskiego oczywiście?

31.08.2010
22:20
[3]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Oczywiście. Prosto z czech.

31.08.2010
22:20
[4]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

wow

31.08.2010
22:21
[5]

tomazzi [ Flash YD ]

Promocja trwa do 5 września.

31.08.2010
22:21
[6]

Ziom91 [ ohjehr ]

To dobrze. Ale i tak nie wezmę :)

31.08.2010
22:22
[7]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Ja w Eko widziałem już dawno :P

31.08.2010
22:23
[8]

gracz12301 [ Senator ]

Trzeba brać póki jest, bo jak się rzucą to nie będzie :)

31.08.2010
22:25
smile
[9]

Przemo_888 [ Legend ]

Dzięki za info. Na weekend przejdę się z paroma pobliskimi smakoszami i wypróbuję tego chwalonego wszędzie Budweisera.

31.08.2010
22:26
smile
[10]

Konrad Wallenrod [ Major ]

Znaczy się widzę, że Poznań znów dołącza do światowej elity

A przepraszam ... Lidl ... widzę, że się pospieszyłem z gratulacjami

01.09.2010
02:49
smile
[11]

Sizalus [ Senator ]

Przecież to jest w każdym supermarkecie.

01.09.2010
03:04
smile
[12]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Ale tylko w Poznaniu Lidl ma kształt wieżowca

01.09.2010
04:21
smile
[13]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Nie ma to jak "Złoty Bażant", w Czechach po 1,60zł na nasze czyli jakieś 10 koron,
za to piwo (woda nie piwo) Ambrozjusz w Czechach jest jakby z górnej półki i droższe
od lepiej smakujących piw, a my go mamy na całkiem dolnej półce za śmieszną cenę
gdyż jest zbytnio nie dobre...
Paradoks ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.