
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Budweiser w Lidlu
A tak chciałem poinformować forumowiczów, że Lidl ma aktualnie w swojej ofercie Budweisera, piwo które chyba niezbyt łatwo dostać, przynajmniej ja, drugi raz je widze w sklepie :)
A można się przejść i kupić, smakuje bardzooo dobrze ;)
Ziom91 [ ohjehr ]
Budweisera czeskiego oczywiście?
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Oczywiście. Prosto z czech.
.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
wow
tomazzi [ Flash YD ]
Promocja trwa do 5 września.
Ziom91 [ ohjehr ]
To dobrze. Ale i tak nie wezmę :)
Max_101 [ Mów mi Max ]
Ja w Eko widziałem już dawno :P
gracz12301 [ Senator ]
Trzeba brać póki jest, bo jak się rzucą to nie będzie :)

Przemo_888 [ Legend ]
Dzięki za info. Na weekend przejdę się z paroma pobliskimi smakoszami i wypróbuję tego chwalonego wszędzie Budweisera.

Konrad Wallenrod [ Major ]
Znaczy się widzę, że Poznań znów dołącza do światowej elity
A przepraszam ... Lidl ... widzę, że się pospieszyłem z gratulacjami

Sizalus [ Senator ]
Przecież to jest w każdym supermarkecie.

Loon' [ Generaďż˝ ]
Ale tylko w Poznaniu Lidl ma kształt wieżowca

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Nie ma to jak "Złoty Bażant", w Czechach po 1,60zł na nasze czyli jakieś 10 koron,
za to piwo (woda nie piwo) Ambrozjusz w Czechach jest jakby z górnej półki i droższe
od lepiej smakujących piw, a my go mamy na całkiem dolnej półce za śmieszną cenę
gdyż jest zbytnio nie dobre...
Paradoks ???