GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mysz Microsoft Habu pomocy!

31.08.2010
21:50
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Mysz Microsoft Habu pomocy!

Mam mysz microsoftu Habu. Ostatnio przestał działać mi laser. Wszystkie przyciski działają, rolka też tylko laser nie (jest całkowicie zgaszony, jakby był w jakiś sposób wyłączony). Próbowałem podłączać ją do innego USB, ściągnąłem odpowiednie sterowniki i nadal nic! Jeżeli ktoś wie jak to naprawić, to bardzo proszę o pomoc!

31.08.2010
21:59
[2]

PS3fan [ Konsul ]

mam do oddania 10 dniowy trial do WOW-a więc jak ktoś rozwiąże mój problem to trial będzie jego:-)

31.08.2010
22:15
[3]

Dym14 [ C L I N I C ]

Tak wiemy jak to naprawić -oddać na gwarancję. Sam lasera nie naprawisz jeżeli to naprawdę on jest przyczyną. Wątpię żeby to pomogło ale możesz sprawdzić myszkę na innym komputerze. Ostatnio popsuł mi się klawisz w Logitech MX Revolution (gdy trzymałem PPM to komputer reagował tak, jakbym cały czas klikał), próbowałem coś podkleić, żeby po wciśnięciu mocniej się taki guziczek dociskał i też nic bo raz było za duża a raz za mało. Wkurzyłem się i kupiłem G500 i jeżeli nie masz myszki na gwarancji to raczej pogódź się z zakupem nowej - proste.

31.08.2010
22:29
[4]

PS3fan [ Konsul ]

Dobra, dzięki. Chyba będę musiał wydać trochę oszczędności. No, w każdym razie jeżeli chcesz ten trial to napisz tu swój email to ci wyślę.

31.08.2010
22:31
smile
[5]

ProTyp [ For the Horde! ]

Fan PS3 ma myszkę od tych gupich zdzierców/złodziejów/xbotów z Microsoftu!?


Mysz Microsoft Habu pomocy! - ProTyp
01.09.2010
08:01
smile
[6]

PS3fan [ Konsul ]

No tak, też się tego wstydziłem... Dostałem ją od rodziców. Teraz sobie kupię fajną mysz NIE Microsoftu i klawiaturę również NIE Microsoftu. Tylko kaskę muszę uzbierać.

01.09.2010
08:11
[7]

Poohatch [ The Evil Candy ]

To zmień jeszcze system operacyjny na Linuxa.

01.09.2010
12:09
[8]

PS3fan [ Konsul ]

[7] ha ha ha bardzo śmieszne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.