GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stopień w Battlefield 2142

31.08.2010
21:50
[1]

wladcaN [ Legionista ]

Stopień w Battlefield 2142

Dzisiaj zaczełem grać w tą gre i po kilku godzinach gry mam problem. W jednej rundzie zdobyłem 55 fragów i 4 odznaki i nie chce mi sie zwiększyć stopień chociaz mam 350 na 80 potrzebnych punktów na awans. Nie da sie tego jakoś odświeżyć?

31.08.2010
21:56
[2]

xband14 [ Pretorianin ]

Na serwerze rankingowym? jak nie, to niestety te fragi na marne poszły...

01.09.2010
00:19
[3]

wladcaN [ Legionista ]

Tak na rankingowym ale napisałem że mam w statystykach 350/80 więc coś jest nie tak :/

01.09.2010
10:20
[4]

wladcaN [ Legionista ]

bump

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.