wladcaN [ Legionista ]
Stopień w Battlefield 2142
Dzisiaj zaczełem grać w tą gre i po kilku godzinach gry mam problem. W jednej rundzie zdobyłem 55 fragów i 4 odznaki i nie chce mi sie zwiększyć stopień chociaz mam 350 na 80 potrzebnych punktów na awans. Nie da sie tego jakoś odświeżyć?
xband14 [ Pretorianin ]
Na serwerze rankingowym? jak nie, to niestety te fragi na marne poszły...
wladcaN [ Legionista ]
Tak na rankingowym ale napisałem że mam w statystykach 350/80 więc coś jest nie tak :/
wladcaN [ Legionista ]
bump