Valter [ El Romantico ]
Mjuzik tim
Siemanko everybody :)
Może jest wśród was ktoś, kto ma własny zespół muzyczny i może mi po trochu pomóc...
Mianowicie chodzi mi o to jakie piosenki znajdują się najczęściej w repertuarze zespołów grających na weselach czy innych przyjęciach? Prosiłbym o wpisywanie tytułów lub chociaż podawanie linków do stron z takimi informacjami. Mam w planach w najbliższym czasie zabrać się za zarabianie w ten sposób, ale nie bardzo wiem jakie utwory serwować gościom przez całą imprezę.
Z góry dzięki za pomoc :)
flepi [ Pretorianin ]
No ja nie gram ale bywam na weselach, na pewno disco-polo zawsze jest na weselu, a tak to sporo leci czerwonych gitar, no i biesiadnych piosenek, pierwszy link z google:

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
W sumie to samo co napisał flepi, dużo Disco-polo, biesiad i czysto polskiej muzyki rozrywkowej. Mój kumpel grywa na rożnych imprezach i weselach, to gram to samo co jest w linku
Valter [ El Romantico ]
Dzięki wielkie chłopaki :)
temat do zamknięcia.